Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X-Files ---> Cnbc-e

Gallant

Öne çıkan mesajlar

Kahretsin en başını kaçırdım. Reklama kadar olan kısmı anlatabilecek olan var mı? Kapıdan içeri kim girdi, başlangıçta bi hikaye anlattılar mı vs[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

bende dün uyuya kaldım bir ara o ara omuz dedektör vs. olaylarının olduğu kısımdı.

En son mulder ın ruhu ile babasının filan konuştuğunu hatırlıyorum sonra uyuklamaya başladım işte cenazede uyandım.
Arada mulder iyileşti filan ama şu scully ve omzuna konan çip olayını merak ettim. Birileri o kısmı anlatabilir mi?[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

3 Partlık harika bir bölümdü. KEsinlikle şu ana kadar izledigim en iyi seriydi diyebilirim. Çok fazla şey ogrenıldı Mulder'ın duymak ıstedıklerı bılmek ıstedıklerı babasına ne olduguyla ılgılı hatta kız kardesınının kacırılmasyıla bıle ılgılı bılgıler aldı. Mükemmeldi tek kelimeyle.

Bu arada Skinner'ı sevmeyenlerede kapak olsun bu. Aslan gibi delikanlı cıktı herif be. CSM'Yi nası kapak etti ama. Bakımlı adam denen herif ise ilk baslarda nefret etmıstım fakat verdigi bilgiler cok degerlı.

Bu arada Disappear benım soyledıgımı sanırım yanlıs anlamıssın ben CSM'nın lafını yazdım aynen "Su ana kadar onu korudum" demıstı Mulder hakkında tabıı kı aslında asıl hedefinin korumak olmadıgını anlamak ıcten bıle degıl.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

Ha unutmadan bu 3 Part'lık Seriyi kaçıranlar dizinin gidişatıyla ilgili çok şey kaybettiler.

Aklımda sadece bir soru işareti kaldı bu geceki serinin son bölümüyle ilgili olarak.

O Maden'de Mulder bir UFO hatta daha dogrusu Uzay Gemisi gördü Scullyde içerde bariz şekilde uzaylılar gördü.
Ama hiç görmemiş bilmemiş gibi devam etti bölüm birdahada bahsi geçmedi?

Nedir bu? neden hiç görmemiş gibi davranıldı bunu anlıyamadım. Özellikle Mulder'IN OHA falan olması lazımdı bence yani.

[signature][hline] The Truth is out There

[Bu mesaj BlaCk_DmC tarafından 17 Haziran 2004 01:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

mulder alıştı artık ya.. Kimsenin kimseye inanmıyacağı için saklı kaldı bence..

Krycek orospusu kesin ölmeli.. black lunged son of a bıtche karşı olsun olmasın..

csm'in kafasına ÖYLE bir patladıki sonunda of of of helal Skinner'a..

Melissa'ya yazık oldu.. Uzaylıların koşuşması baya korkunçtu.. Scully'nin yerinde olsaydım varya.. hehe yani sadece küçük bir elfeneri ile ne görünür lan :D

Unutmadan.. Anasazi'ye tapıyorum artık :-)[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk
[Dreamsmiths] - CA

Death is beauty, when wrapped in power..
Sosyal ağlarda paylaş

adam zaten sırf uzay gemisini görmek için çatıya çıktı..
ama tabii gizli kalmasını istiyor olabilir (güvenlik hede hödö)[signature][hline]XaGoN, 14 Şubat 2003 17:35 tarihinde demiş ki:
Hala GeoCities yasiyor ona hayret ediyorum
Dralnu, 08 Haziran 2004 12:20 tarihinde demiş ki:
marduk gelicek hepimizi s.kecek
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Evet hatta bu gectıgımız pazar 2 bolum ızledık.
İkiside birbirine benzer tarzda ve fena degıldı.
İlkinde Reankarsyon ile geri gelen bir Mahkumun sactıgı dehset ve Bızım scully ve mulderın bunu arastırmaları.
İkincisinde ise Kadınların yağlarını emerek beslenen ve onların ınterner uzerınden bulan bir sapık vardı.

Onumuzdeki 2'liyi iple çekiyorum.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

2shy bolumu guzel olsada the list [ilki] igrenc bir bolumdu tamamen gizemden hede hododen mahrum kalmi$ saks bir bolum idi bu arada bir$ey ogrendim CSM gercekten mulderi koruyormu$ cunkuuu
ultra mega hiper super hede hodo spoileeeeeeeer !!!
CSM mulderin babasi !!!
spoiler free
cok kotu oldu sahsen haftada iki bolum x files dan sogutuyo adami =p ama pazar gunleri super oluyo 3,5 saat televizyona kitleniyorum

[Bu mesaj Disappear tarafından 01 Temmuz 2004 23:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...