Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi reklam filmi hangisi?

taros

Öne çıkan mesajlar

said:
fordcus, 26 Ocak 2005 21:43 tarihinde demiş ki:
Dünyanın en iyi reklamı Peugeot 407 reklamı. İzleyin hak vericeksiniz. Fon müziğinde iyi kötü çirkin çalıyor.

Ben izlemedim ama baya güzel olsa gerek :)
En son Golf reklamı da çok güzeldi (Vs. Vs.)[signature][hline]Penthesilea, 04 Kasım 2004 00:40 tarihinde demiş ki:
Chem, digitürk yapsana?
Sosyal ağlarda paylaş

evylady mi n bi bebek bezi reklamı var ya, o işte. hani bebekler işiyo, bitti benimki falan. süper ya. yaratıcılık bu. ben o reklamı türklerin yaptığına inanmamıştım. habertürkte snapshot die bi orgramda yayınladılar kamera arkasını orda anladım ki bizim soydan da kaliteli beyinler çıkabiliyormuş.[signature][hline]Known as "Raven" icq:289270637 msn:[email protected]
Geçen bi zepline bindim, zeplini 2 küçük goblin kullanıyordu...
Sosyal ağlarda paylaş

ben dörde giderken bi banka reklamı vardı.ondaki müzik çok güzeldi dostlukla ilgili bi şarkıydı...bu dostluk daha daha büyüyecek la la la ...gerçek dostluk yalan bilmez gerçek dostluk hiç bitmez yaşı yoktur yaşlanmaz sözleri böyleydi galiba.güzel bi reklamdı o[signature][hline]Çok Kere En Kuvvetli Tenkit Ses Çıkarmamaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zeppelin, 27 Ocak 2005 16:54 tarihinde demiş ki:
evylady mi n bi bebek bezi reklamı var ya, o işte. hani bebekler işiyo, bitti benimki falan. süper ya. yaratıcılık bu. ben o reklamı türklerin yaptığına inanmamıştım. habertürkte snapshot die bi orgramda yayınladılar kamera arkasını orda anladım ki bizim soydan da kaliteli beyinler çıkabiliyormuş.

anlamıyorum ya türklerin yaptığı birçoık iyi reklam filmi var! neden bu kadar küçük görüyorsunuz! dünyanın en büyük reklam ajanslarında birçok türk reklamcı çalışıyor..!
Sosyal ağlarda paylaş

Hülya Avşar ın Türk Petrol Reklam ı
Taş kafalı mal adamların oynadığı jöle reklam ı
Var mı Nazo gibisi reklam ı

Beni Benden Alır başka diyarlara götürür[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
"Dün gece Habertürk'de bir programa çıktık, program uzadı da uzadı, böyle seks filmi gibi saat 2 ye kadar falan..." => Erman Toroğlu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fiona, 28 Ocak 2005 14:27 tarihinde demiş ki:
ben dörde giderken bi banka reklamı vardı.ondaki müzik çok güzeldi dostlukla ilgili bi şarkıydı...bu dostluk daha daha büyüyecek la la la ...gerçek dostluk yalan bilmez gerçek dostluk hiç bitmez yaşı yoktur yaşlanmaz sözleri böyleydi galiba.güzel bi reklamdı o

yaş kaç ? o reklam 4 yıllık. akbank reklamıydı.[signature][hline]fordfocus driver..[/i] kalhiae
Sosyal ağlarda paylaş

Honda accordmu oyle bir araba vardi. Mekanizmalar birbirine etki ediyordu koca bir sistem calisiyordu bu arada arabanin ozelliklerini tanitiyodu sonrada araba karizma bir sekilde inip yukaridanda arabanin markasi iniyodu bu da guzeldi.[signature][hline]İyilik et, iyilik bul.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...