Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi reklam filmi hangisi?

taros

Öne çıkan mesajlar

Sizce en iyi reklam filmi hangisi?

Benim bundan sanırım 4 sene önce yayınlanan Levi's ın reklamıydı.Hani kızla oğlan yan yana koşmaya başlıyordu duvarları filan deliyordu. Hem işlediği konu hemde herandelin müziğiyle tam bir reklam. Yani hala aklımdan çıkmadığına göre bana göre en iyi reklam filmiydi o!
Sosyal ağlarda paylaş

Hondamıydı hundaimiydi 600 küsür kadar çekilen bi reklam vardı araba parçaları bırbirini etkiliyoru domino taşı olayı gibi fln. ama adını bile hatırlayamadığıma göre akılda kalıcı değilmiş.
Doritos reklamı çok güzel ama cem yılmazın baya bi etkisi var orda.
bence gofretti kesinlikle. orjinal hikaye. akılda kalıcı komik müziğine bayılıyom ve ampulü de sevdim :D[signature][hline]?????????????????Bugün Alomatik için ne yaptın?????????????????
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rayka, 26 Ocak 2005 22:23 tarihinde demiş ki:
ben valla hala schweppes in ilk reklamında kaldım çok güzeldi bence şu çita lı olan yanlız ürünün adını doğru yazamamış olabilirim

ewet ya oda çok gzl yeni reklami daha da gzl bence timsahli olan..[signature][hline]**Ben acilarin çocuguyum... Ne Mc'den yiyebildim , ne Adidas giyebildim..**

Only.Fenerbahçe..
Sosyal ağlarda paylaş

evet ya timsahlı olan da çok güzel.ama cem yımazın doritos reklamına da hani çok sevdim demeden geçemicem.bi de onların kamara arkası çok komik cem yılmaz bi sürü espri falan yapıyo :)[signature][hline]Çok Kere En Kuvvetli Tenkit Ses Çıkarmamaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Doo_m, 26 Ocak 2005 22:24 tarihinde demiş ki:
said:
rayka, 26 Ocak 2005 22:23 tarihinde demiş ki:
ben valla hala schweppes in ilk reklamında kaldım çok güzeldi bence şu çita lı olan yanlız ürünün adını doğru yazamamış olabilirim

ewet ya oda çok gzl yeni reklami daha da gzl bence timsahli olan..

ilk reklamı da timsahlıydı toplam 3 reklam var ilki mangal partisi 2. restoranda geçen 3. deniz kıyısı.[signature][hline]?????????????????Bugün Alomatik için ne yaptın?????????????????
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...