Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hakan şükür olayı.

uncla

Öne çıkan mesajlar

ya şimdi telegolde izliyodum cidden aklıma takıldı milli takıma çağrılmadı taktik sebeplerinden anlaşılmaz bişey ama neyse.
şimdi dostluk maçı düzenleniyor türkiye'nin yıldız oyuncuları çağrılıyor ve türkiye'nin en önemli santforlarından biri çağrılmıyor hakikaten bu işin arkasında kim var çok merak ediyorum.[signature][hline]none.
Sosyal ağlarda paylaş

valla yaptıkları büyük nankörlük bu saatten sonra hakan milli maçlara çağırılsa bile gitmese hakkıdır yani..adamı sallama sallama işin düşünce arıcan ama.hakan şükür bugüne kadar çok maçın kaderini değiştirdi hatta,türkiye futboluna da büyük katkıları oldu hadi normalde oynamıyor güzel deyip oynatmazsın o ayrı da böyle özel bi maçta çağırmamakta art niyet aranır..ersun yanal yokken o vardı birilerinin çıkıp sölemesi lazım bişiler ayıptır.[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Taco, 31 Ocak 2005 11:15 tarihinde demiş ki:
ersul yanal bence sonunu hazırlıyor.
bu kadar hakan şükür düşmanlığı bi insanda olmaz.
onu anlayamıyorum .

+1
hatta adam alpayi bile almiyoda servet denen seyden bozma adamı oynatıyo milli takimda. alpay gecen sene en iyi yabancı futbolcu secildi be..[signature][hline]TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN TURKİYE HALKINA TURK MİLLETİ DENİR.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
M.KEMAL ATATÜRK
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten ayıp hadi millitakımın sistemine uymuyorda özel maçındamı sistemine uymaz bu adam gerçekten yazık,futbol federasyonuda bu olaya seyirci kalıyor şşt kardeşim napıyorsun bu maçta tabiki hakan şükür oynıyıcak diyemiyor..[signature][hline]Lucas

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

onu diyebilecek adam yok heralde bu kadar aciz bir federasyon var.zaten o kadroyu federasyon seçmesi lazım bana göre böyle kişisel sorunlarını milli takıma yansıtan bir hocamız varken.bana göre türk futbolunun gelmiş geçmiş en büyük golcüsü hala faal olarak top oynayan hakan şükür'ün şuraya çağırılmaması terbiyesizliğin daniskasıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

terbiyesizlikten önce vefasızlıktır,azmı maçı tek başına kurtardı bu hakan ya,daha dün gibi aklımda 6-4 biten galler maçındaki golleri bukadarmı söz geçiremez bir federasyon teknik direktoörüne.[signature][hline]Lucas

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bildiğim kadarıyla Ersun Yanalla H.Şükür'ün problemi daha farklı bir noktada.Zira,H. Şükür Fetullah Gülencidir.Ve bu düşüncesini her yerde açık açık dile getirdiği ve özellikle Galatasaray'da siyasi noktalardan ötürü ayrım yapıldığı iddia edilir.Kısacası H.Şükür'de de var bişiyler...[signature][hline]---------------------------------------------------
Sıkıldım Tarih_Hastası'nın c/p lerinden!
Sosyal ağlarda paylaş

ŞERİATÇIYMIŞ! DAŞLAYIN!
Hanım nerede bizim yadigar meşale?[signature][hline]NTV'deki NBA Stüdyo programından bir diyalog:
- Evet, Amerika'daki seyircilerimizden de bize sorular geliyor. Şimdi Middle East Technical University'den gelen soruyu sizinle paylaşacağım.
- Ya, o bizim ODTÜ değil miydi?
- O_o
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TooRan, 31 Ocak 2005 15:30 tarihinde demiş ki:
Benim bildiğim kadarıyla Ersun Yanalla H.Şükür'ün problemi daha farklı bir noktada.Zira,H. Şükür Fetullah Gülencidir.Ve bu düşüncesini her yerde açık açık dile getirdiği ve özellikle Galatasaray'da siyasi noktalardan ötürü ayrım yapıldığı iddia edilir.Kısacası H.Şükür'de de var bişiyler...

Bende Christina Aguilera cıyım varmı böyle bir kavram düşünce özgürlüğü diye birşey var böyle saçma sapan bir sebepten yapamaz oynuyormu bak galatasarayı necati ile ikisi ipleyip götürüyor ayıp...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

anlamadigim bisi bu cagirilmamasinin ersun yanal ile alakasi nedir?
nerden biliorsunuz belki hakan para alamayacagi bir macta oynamak istemiyor?
ya da hagi izin vermiyor oynamasina sakatlik vb seyler yuzunden?
komiksiniz.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
plus, 31 Ocak 2005 15:38 tarihinde demiş ki:
said:
TooRan, 31 Ocak 2005 15:30 tarihinde demiş ki:
Benim bildiğim kadarıyla Ersun Yanalla H.Şükür'ün problemi daha farklı bir noktada.Zira,H. Şükür Fetullah Gülencidir.Ve bu düşüncesini her yerde açık açık dile getirdiği ve özellikle Galatasaray'da siyasi noktalardan ötürü ayrım yapıldığı iddia edilir.Kısacası H.Şükür'de de var bişiyler...

Bende Christina Aguilera cıyım varmı böyle bir kavram düşünce özgürlüğü diye birşey var böyle saçma sapan bir sebepten yapamaz oynuyormu bak galatasarayı necati ile ikisi ipleyip götürüyor ayıp...

Sen hede olup da hödöcüleri arasında ayırım yaparsan olmaz...Ama sen hedeci olup da hödöcülere karışmazsan o zaman özgürlüğün vardır...[signature][hline]---------------------------------------------------
Sıkıldım Tarih_Hastası'nın c/p lerinden!
Sosyal ağlarda paylaş

benim kendimle çeliştiğim, sürekli aklıma takılan bişey var h. şükürle ilgili;

bu adam milli takımda önceden oynarken; bende maç izliyoken sürekli kazma herif yaw bundan başka adammı yok, ulan o golu ben bile atardım vs.

şu zmanlarda oynatılmıyor: bu seferde aslında oynması laızm diyorum içimden,
birde bazen çoğu avrupda oynayan yıldız futbolcusnun atamaycağı zorlukta goller atıyor ama amötör futbolcunun atabilceği basit golleri kaçırıyor

birde gol attığı zman milli takım baya yüksek bir yüzdeyle maçı kazanıyor

belki bir uğur belkide avrupada az çok ününün olması karşı takımın defansını psikoloik olarak zorluyor

herşeye rağmen bence 1-2 sene daha oynaması gerekn bir futbolcu milli takımda, ama kötü oynadığı zman çıkartılabilmeli sahadan veya ihtiyaç olmaycak kolay maçlarda genç veya yokluğunda milli takımda yer alabilcek kapasitedeki oyunculara şans verilmeli

oh be çelişkiyi attım kendi üzerimdem :)[signature][hline]be the vanquisher, to forgive
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...