Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık iphone 6s plus

DoubleW

Öne çıkan mesajlar

Grego said:

16 gb sahibi olarak söyleyeyim, almayın. içine spotify kurdun mu bitti o 16 gb

Yok öyle bir şey. Benim telefonda spotify (5-6 albüm offline olarak yüklü), Hearthstone, bir iki oyun daha, rahat 200 tane falan live photo, bir o kadar normal foto, yarım saate yakın da video kayıtlı. Hala hafızada yer var, sıkıntısız kullanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Grego said:

16 gb sahibi olarak söyleyeyim, almayın. içine spotify kurdun mu bitti o 16 gb

Yok öyle bir şey. Benim telefonda spotify (5-6 albüm offline olarak yüklü), Hearthstone, bir iki oyun daha, rahat 200 tane falan live photo, bir o kadar normal foto, yarım saate yakın da video kayıtlı. Hala hafızada yer var, sıkıntısız kullanıyorum.

64 gb var bende

içinde istemediğin kadar playlist, 6000 resim, 300 400 video, dizi film ve envayi çeşit başta yükleyip sonra arkasına bile bakmadığım app oyun vs var.

16 gb almayın rahat rahat kullanmak istiyorsanız telefonunuzu.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim telefonda fotoğraf vs. biriktirme huyum yok. Daha önce sd card'lı note 2 falan da kullandım, içinde sd card var mıydı yok muydu onu bile bilmiyorum.

Her şeyi telefona yığıyorsanız alın tabii 64, 128 ne varsa artık. Benim huyumdur, birikti mi external'a yedekleyip boşaltırıp fotoğraf, video vs. Zaten müziği de genelde stream ediyorum, anca işte arabada falan sürekli dinlediğim albümler yüklü. Kaldı ki onları da dinlemiyoruz, arabadakiler telefonumu zapt edip spotify'dan yardırıyorlar.

Eski usül müzik dl zorunluluğu olsaydı gidip en yüksek hafızalı cihazı alırdım gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...