Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sultansa Ortis in Son cevabı

SteelBB

Öne çıkan mesajlar

Sana Mı Kaldı Benm Aılevı Mevzularım
BU kadar mı GUruruna dokundum
Bu kdar mı kuyruguna Bastım Son AcinLa Bu Kadar CiyakLiosun
helal olsun Sana[signature][hline]KraLLar Yokken SoytarıLar Co$ar , Güne$ YaLnızda oLsa Etrafa ı$ık Sacar.. üzüLme DogruLarın Kaderidir YaLnızLık.. KargaLar SürüyLe , KartaLLar YaLnız Ucar !

l Msn l
Sosyal ağlarda paylaş

Sezarcım şekerim,biz zaten sizin gereksiz tartışmalarınızı istemiyoruz burada.
Adamlarını topla hadi güle güle anam.
Biz hamamda karılar nasıl bayılır onu göstercez birazdan size,hadi anam naş.

[Bu mesaj Buzk tarafından 29 Ocak 2005 23:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Benı Icıne Kattın mı ?
Ayrıca Buz kırpısı dedım arkadaslar [signature][hline]KraLLar Yokken SoytarıLar Co$ar , Güne$ YaLnızda oLsa Etrafa ı$ık Sacar.. üzüLme DogruLarın Kaderidir YaLnızLık.. KargaLar SürüyLe , KartaLLar YaLnız Ucar !

l Msn l

[Bu mesaj _KoRn_ tarafından 29 Ocak 2005 23:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten Diceini Demi$ Murat Abim [CaesaR]
said:
_CaesaR_, 29 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
ya arkadaşlar ..sevgili ortis clanı! lideri ..ve çanak yalayıcılar...

sizler ne kadar utanmaz ne kadar yüzsüz adamlarsınız.basit bir aldım verdim olayını 2 gündür memleket meselesi haline getirdiniz.burada kimsenin yorumuna da gerek yok .bakın ben diyorum ki BEN ALDIM VE BEN ATTIM ..varmı başka izahı..
derdiniz ne hadi diyelim haklı çıktınız neyi kanıtlayacaksınız ..egonuz mu tatmin olacak ..ne kadar dokunmuş size bu iş ya ..yani bilseydim bu kadar üzüleceksiniz samimi söylüyorum kıyamazdım size ..
2 gundur yapmadıgınız rezillik yok ..dün gece yanınızdaki bi piçe bize kükür ettirdiniz bu sayfalardan ..oyunda zaten eziktiniz ezik ötesi hareketler yapıyorsunuz artık ..ölümüne ks dediniz gördüm samma ya 2 kişi hakikaten ölümüne daldınız aferin..ama malı biz yedik sonra haberiniz olsun..
sen drac denilen adam ya senin hiç mi utanman yok çoluk çocugu almışsın arkana buralarda karı gibi laf ebeliği yapıyorsun ..artı millete delikanlılık dersleri falan yapıyorsun ..biraz adam ol işine bak ..ellerin burası yerine oyunda çalışsın .emin ol daha başarılı olursun ..
son cevap falan yazmışsınız ..neyin cevabı kardeşim bu..muhatapmısın sen bana cevap yazıyorsun ..
sonra sen kimsin insanların kişisel mevzularına giriyorsun ..sanırım senin sorunun sadece ticari ..ee cafen var normaldir müşteri toplamak ve onları oyuna baglamak için arada bu tip kaos lar iyi gelir..
bakın beyler ..ben sız yazı yazana kadar burası neresı bılmıyordum ..ama şimdi görüyorum ki karılar hamamına girmişim ..az adam olun terbiyenizi takının işinize bakın ..dun ve bugun ettigim bu kadar laftan sonra hala yorum yürütebilecekseniz YUH SİZE ...unutmayın ben aldım ve ben attım aglamanız faydasız ..
FARE DAĞA KÜSMÜŞ DAĞIN HABERİ BİLE OLMAMIŞ..
[signature][hline]KraLLar Yokken SoytarıLar Co$ar , Güne$ YaLnızda oLsa Etrafa ı$ık Sacar.. üzüLme DogruLarın Kaderidir YaLnızLık.. KargaLar SürüyLe , KartaLLar YaLnız Ucar !

l Msn l
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_KoRn_, 29 Ocak 2005 23:06 tarihinde demiş ki:
Benı Icıne Kattın mı ?
Ayrıca Buz kırpısı dedım arkadaslar

nese ben daha uzatmıyorum oyunuma bakarım[signature][hline]Firearrow the Assassin
When you see me.
Prepare yourself to die.
If you don't prepare yourself to die.
I can do it for you
;)

Sosyal ağlarda paylaş

varsa kendıne guvenen madem o kadar ıyı yapsın grade 3
yada gelsın Arena'ya Klanıyla Kapıssın Teke Tekte Uyar[signature][hline]KraLLar Yokken SoytarıLar Co$ar , Güne$ YaLnızda oLsa Etrafa ı$ık Sacar.. üzüLme DogruLarın Kaderidir YaLnızLık.. KargaLar SürüyLe , KartaLLar YaLnız Ucar !

l Msn l
Sosyal ağlarda paylaş

Seni tanıyorum korn,gerek burada gerek oyunda azda olsa konusmuslugumuz var,ben acıkcası seni daha degisik dusunuyodum.
Sana birsey söylemiyorum,aslında kimseye birsey soyleme hakkım yok ama forumda ortis ve sezar klan tartısması gitmiyor artık.
Ayrıca sezarın konusmalarını extradan sevmıyorum.
Oyunu tekelinde zanneden bir havası var arkadasın.Oyunu iyi oynarsın kötü oynarsın,az oynarsın çok oynarsın ,oynanır ama birazda insan olmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

evet 18 yaşında koskocaman grade3 olmuş bir klanın mensubu ve gençliğinde çok büyük bir halt ederek UO serverı acarak beni ezdin.
Ceasara gelince;Sammadan düşen itemi yarın perşembepazarında satışa çıkar koç.hatta ihraç et.Allahımmm ben bu saatte senden ve korndan daha eğlenceli birşey bulamam.Fiziksel yaşının 34 oldugundan(Ümit ederdimki zeka yaşında bu olsun ama) bahsediyorsun üzerine basa basa. Bizene senin yaşından. Oyunda char acarken yaşı büyük olanlara ayrıcalıkmı tanınıyor.
Dikkatimi çekti sende yaratıcılık problemi var dün yazdıklarını 2 kelime değiştirip copy paste yapacak kadar ..............
Haklısın sen grade3 olan bir klan liderisin.Bir el atta şu kıbrıs problemini çözün Kofi ANNAN la.
Sosyal ağlarda paylaş

bende senı tanıorum kardesım
Ben sultans da deılım
Sadece Klana Yapılan Hakaretler Gereksız
O kLan alnının Teriyle Bısıler Yapmı$ Bu Konu$malar İse Gereksiz[signature][hline]KraLLar Yokken SoytarıLar Co$ar , Güne$ YaLnızda oLsa Etrafa ı$ık Sacar.. üzüLme DogruLarın Kaderidir YaLnızLık.. KargaLar SürüyLe , KartaLLar YaLnız Ucar !

l Msn l
Sosyal ağlarda paylaş

clana yapılan hakaretler ile alakam yoktur
ben sadece senin grade3 oldugunu ve millete hava attıgını
ve bunun daha gereksiz oldugunu dusunuyorum
ayrıca gereksiz diyorsun ya sen daha gereksiz msg ler atmıssın bence ama yinede KRAL sın[signature][hline]nick:Grry
race:Human
level:47
job:assasin
rage is the only freedom left me...
-gre lynx
Sosyal ağlarda paylaş

klanda deılım kı grade 3 olayım annamıosun galıba benı.. Bı aralar ıcınde bulunnduum klan ne dıe gıdıım adamları korıyım [signature][hline]KraLLar Yokken SoytarıLar Co$ar , Güne$ YaLnızda oLsa Etrafa ı$ık Sacar.. üzüLme DogruLarın Kaderidir YaLnızLık.. KargaLar SürüyLe , KartaLLar YaLnız Ucar !

l Msn l

[Bu mesaj _KoRn_ tarafından 29 Ocak 2005 23:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...