Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sultansa Ortis in Son cevabı

SteelBB

Öne çıkan mesajlar

Osmanlı...

Site Adminlerinden bile tepki çekebilecek laflar edebiliyosun,kişilerin din gibi çok önemli özel meselelerine dil uzatabiliyosun,bide oralardan insanlara türk şöle türk böle yakıştırması yapıyorsun.Ben hiç bir zaman ölümüne KS diye bir laf kullanmadım.Ben bundan sonra Sultansa nasıl davranmam gerekiyosa öle davranacağımı söledim.Ki ben CAESAR a saordum sen neden atladın.Sana sorulan soruya cevap veremiyosun ama başkasına sorduğum ve private mesaj da geçen konuşmalara laf edebiliyosun.Çok ilginçsin.
Benim sultansa sitenin vermiş olduğu haklara hiç bir dediğim yok.Adamlar haketmiş almış.Daha da fazlasını yapıp grade 2 olurlar işallah.
Benim sorunum tavır.Benim sorunum sultans ın bitmek tükenmek bilmeyen tavır değişiklikleri.
Önce Gelip bu 2 Clanı birleştirelim diyosun.Elemanlarını gönder diyosun.Sonra gene yalan gene verdiğin sözlerin arkasında durmadan ortadan kayboluyosun.
Daha sonra gelip sana geçen seferden bi sözümüz var diyip Ally olalım ben türk bir Clan istiyorum castle siege varda anlaşabileceğim birileri olsun diyosun.Eyvallah benden istediğin bişey var mı diyorum.Sadece Lvl kasın diyosun.Çok güzel bi şkilde anlaşıyoruz.Ben eve uyumaya gidiyorum.Döndüğümde Ally filan yok.Soruyorum millete Drac Caesar la anlaşamamış.Yalana Bak ben uyurken mi anlaşamadık.Yatak ta mı bir sorun oldu.!!!
Daha sonra başka biri MOD emretti ben yaptım diyo.Sonra Caesar Mod bir halt etmiş diyo.Ama nedense Osmanlı Drac sen eziksin diyo.
Şimdi Konuyu Okuyun Herkes mantıklı bişeyler Derken Osmanlı Kendisine Sorulan Soruya Cevap veremeden insanlara laf atmaya çalışıyo...
Allahtan Ally kalmamışız.Yoksa Sen beni Savaşta Arkadan Vururdun Yahudi yim ya ben!!!!!!
Hani Sende Turksun Ya !!!!!
Osmanlı Sana son kez soruyorum.Bu yazdıklarım doğruysa BEn Sultans tan Ayrılırım Dedin mi Demedin mi??
Herkesten Bu gereksiz Tartışmalar Uzadığı için Bir kez dahaözür diliyorum.
BU arada Sultans Bu andan itibaren Her koşulda BEnim Düşmanımdır.Partilerime giremez.Kurdukları partileri bozmak için elimden geleni yapacağım.
KS is onu da yaparım Ama SAdece SUltans'a.[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

Adamin işi yok gücü yok ally den çikartti die sana yalan soyleyecek.Neden durup dururken allyden çikartsin seni ?????????? bi nedeni olmali kimse durup dururken çikartmass . Öylemi ? ama iyi yabanci adam var die clanda laf yapmiosun.
Sosyal ağlarda paylaş

bak msl sende bunu pmleyebilirdin. Kayit tarihin 3 gun once ama 121 msj hmmsss . Bendemi bisi var yoksa sendemi :D satasmak istemiorum ama orda burda millete pmpmpm gibisinden msjlar atma sen bolesen[signature][hline]IYILIK ET, KOTULUK BUL
lvl:70
server:xigenon 3
weapon: +10/100 dual shard
Armor: Full Chitin Shell Rouge
Np:9xxxxx
Clan: Madem Turksun Goster Urksun
Sosyal ağlarda paylaş

vay anasını 131 oldu şimdide harbi enteresan sistemmiş. hea bu arada pm pm diyoruzda pmleri görsen evlere şenlik burdaki yazılar kadar var valla . tebrik ve kutlama msgı atıyo sagolsun arkadaşlar forumu varlıgım ayakta tutuyomuş diyolar burdan herkese selam söylüorum ama biliyosunuz alçakgönüllü bi bünyeye sahibim onun için fazla pohpohlamayın lütfen. ayrıca tophanede evim nargileden erol abiyede son indirimden dolayı teşekkür ediyorum. hea bide aklıma gelmişken leventteki tekel bayii parayı 10 milyon eksik aldı onada burdan teşekkürlerimi iletiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

MOD bizim kafenin altındaki MOD cafenin sahibi görmek isteyenleri götürürüm :) ama Adam büyük 40 45 yaşında MOD denilen lvl 60 mage[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar cok dönek kafesindeki cocuklar Kecoon kesiolardı Kekuri düştü 2 cocuga cocuklar kücüktü gelin sizi 30 dk daha fazla oynatcam o yüüzkleri bana verin dedi cocuklara zuhua cocukları kandırıp aldı yüzükleri[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bugun ruknettini gördüm sultansdan çıkmış.Nedenini sordum birşey söylemedi ama kesin yapmışlardır bişeyler.Artık sultansda bütün iyi adamlar ayrılıyor yavaş yavaş.Ruknettin bence o klandaki en iyi adamlardan biriydi.
Hayatlarında hiçbir başarısı olmayan insanlar lvllarını 60 yaptıklarında ne oldum delisi oluyorlar.Ben İllüsiondayım ve bence en adam gibi 2 klandan biri.Diğeri tabiki Noob.
Neyse harbi bende sevmiyorum adamları.Türklükten bahsediyorlar ama klanlarında türk kalmadı

Çarşı(BJK)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_KoRn_, 29 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
Bu Sitede Ne KAdar Takıldıımı Herkes Bılır Hepınız Worm KEserken BIz Burda Grade Muubbetı Yapıoduk

Korn Derki :
Kedi Uzanamadii Cigere Mındar Dermi$
biLginize ..

Korn derki benide atmışlardı klandan ama yalakalık derslerimi basarıyla gectim ve yeniden girdim
Sosyal ağlarda paylaş

evet ne oLduumuzu belli ettik
grade 3 olarak hatta 2 gune kadar grade 2 olarak
hangınız grade 3-4 klana sahıp oldunuz
hangınız bole bı klana gırdınız !
size sadece guluorum
ha bu arada oQo bı ara gelde tanısalım ben Berk MoD'un ogLu
Burdan Laf Etmei Biliosun Gel Yüzümüze Kar$i Et Bakalim
Madem Yakinsin BU kadar[signature][hline]KraLLar Yokken SoytarıLar Co$ar , Güne$ YaLnızda oLsa Etrafa ı$ık Sacar.. üzüLme DogruLarın Kaderidir YaLnızLık.. KargaLar SürüyLe , KartaLLar YaLnız Ucar !

uLtima TurKey Forever
Who İs The KorN ?
Pictures Of The Korn ... !!
l Msn l
Sosyal ağlarda paylaş

Hea Bu Arada Ben Su An Clanda DeiLim Yalakalık Fln Da Yaptıım Yok !
LvL'ım Klana Dusuk Geldı Lvl 55 im
58 fln olunca tekrar gırıcem o klana yalakalıga gerek yok zaten benm klanım sayıLır ! [signature][hline]KraLLar Yokken SoytarıLar Co$ar , Güne$ YaLnızda oLsa Etrafa ı$ık Sacar.. üzüLme DogruLarın Kaderidir YaLnızLık.. KargaLar SürüyLe , KartaLLar YaLnız Ucar !

uLtima TurKey Forever
Who İs The KorN ?
Pictures Of The Korn ... !!
l Msn l

[Bu mesaj _KoRn_ tarafından 29 Ocak 2005 22:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

:-? kafadan kontakmısınız ya

desenki siz hiç başbakan oldunuzmu vs hadi tamam

ama siz hiç grade 3 oldunuzmu diye havalanmakta nesi?
oyun bu -o-y-u-n-

bizde arasıra manyasakta bu kadar ileri gitmeyiz yani :-?[signature][hline]Firearrow the Assassin
When you see me.
Prepare yourself to die.
If you don't prepare yourself to die.
I can do it for you
;)

Sosyal ağlarda paylaş

said:
_KoRn_, 29 Ocak 2005 22:49 tarihinde demiş ki:
tamam sen grade 5 kal hıc bı amacın yok tabi ;)

ha ben ortisden değilim boşuna bana vır vır yapma ;)

15 yaşındayım ama siz benden daha çocuksunuz
ne diyebilirimki[signature][hline]Firearrow the Assassin
When you see me.
Prepare yourself to die.
If you don't prepare yourself to die.
I can do it for you
;)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...