Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sultansa Ortis in Son cevabı

SteelBB

Öne çıkan mesajlar

Ya Arkadasım Anlamak IStemıon Galıba Madem Yasın 15 Gıt Lego fln oyna ne ısın war k.o da[signature][hline]KraLLar Yokken SoytarıLar Co$ar , Güne$ YaLnızda oLsa Etrafa ı$ık Sacar.. üzüLme DogruLarın Kaderidir YaLnızLık.. KargaLar SürüyLe , KartaLLar YaLnız Ucar !

uLtima TurKey Forever
Who İs The KorN ?
Pictures Of The Korn ... !!
l Msn l
Sosyal ağlarda paylaş

bızım ne mal olduumuzu kımseye ıspatlamaya gerek yok adam olan adam adam gıbı oynayan adam zaten bızım klandadır baska yerde deıL[signature][hline]KraLLar Yokken SoytarıLar Co$ar , Güne$ YaLnızda oLsa Etrafa ı$ık Sacar.. üzüLme DogruLarın Kaderidir YaLnızLık.. KargaLar SürüyLe , KartaLLar YaLnız Ucar !

uLtima TurKey Forever
Who İs The KorN ?
l Msn l
Sosyal ağlarda paylaş

Sen soliter oynayıp fal bakarken biz adonisde DTS lere bacak omza yaptıyorduk.Anlayacagın RENAİNCE diye bir klan vardı adonisde ve ben orada 61 priest charımla grade1-2-3 die saymayı deil oynamayı öğrendim.Sultans gibi devşirme oyuncularla GRADE3 veya 2 olmakla övünen arkadaşlar beni gülme krizine sokuyor.
Allahını seversen sor babana.. baba ceasar sen veya diğerleri muhabbet etme konusundada lvl kastıgınız gibi kastınızmı.Veya babana veya ceasara bir sor başlarını kaldırıp bir göğe baksınlar ..başları göğe değmişmi??
Sosyal ağlarda paylaş

balonu patlamamıs arkadasa derki
mdem okadar iyiydin orda kalsaydin bizim raatimizi bosmasaydin ?[signature][hline]KraLLar Yokken SoytarıLar Co$ar , Güne$ YaLnızda oLsa Etrafa ı$ık Sacar.. üzüLme DogruLarın Kaderidir YaLnızLık.. KargaLar SürüyLe , KartaLLar YaLnız Ucar !

uLtima TurKey Forever
Who İs The KorN ?
l Msn l
Sosyal ağlarda paylaş

ben 15 yasındayken uo oynuodum
16 yasımda stafflıga basladım
su an 18 yasındayım ve uo serverim war ;)[signature][hline]KraLLar Yokken SoytarıLar Co$ar , Güne$ YaLnızda oLsa Etrafa ı$ık Sacar.. üzüLme DogruLarın Kaderidir YaLnızLık.. KargaLar SürüyLe , KartaLLar YaLnız Ucar !

uLtima TurKey Forever
Who İs The KorN ?
l Msn l
Sosyal ağlarda paylaş

Adam Yerıne Koyduuma Cevap Veririm grelynx
[signature][hline]KraLLar Yokken SoytarıLar Co$ar , Güne$ YaLnızda oLsa Etrafa ı$ık Sacar.. üzüLme DogruLarın Kaderidir YaLnızLık.. KargaLar SürüyLe , KartaLLar YaLnız Ucar !

uLtima TurKey Forever
Who İs The KorN ?
l Msn l

[Bu mesaj _KoRn_ tarafından 29 Ocak 2005 22:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

cevap veremedigin zaman boyle kacabilicegini sanıosun ama simdi yaptıgın ilkokul cocuklarının yaptıgından farklı degil
Who is the korn bebe yaz bence imzana ho$ olur[signature][hline]nick:Grry
race:Human
level:47
job:assasin
rage is the only freedom left me...
-gre lynx
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar ..sevgili ortis clanı! lideri ..ve çanak yalayıcılar...

sizler ne kadar utanmaz ne kadar yüzsüz adamlarsınız.basit bir aldım verdim olayını 2 gündür memleket meselesi haline getirdiniz.burada kimsenin yorumuna da gerek yok .bakın ben diyorum ki BEN ALDIM VE BEN ATTIM ..varmı başka izahı..
derdiniz ne hadi diyelim haklı çıktınız neyi kanıtlayacaksınız ..egonuz mu tatmin olacak ..ne kadar dokunmuş size bu iş ya ..yani bilseydim bu kadar üzüleceksiniz samimi söylüyorum kıyamazdım size ..
2 gundur yapmadıgınız rezillik yok ..dün gece yanınızdaki bi piçe bize kükür ettirdiniz bu sayfalardan ..oyunda zaten eziktiniz ezik ötesi hareketler yapıyorsunuz artık ..ölümüne ks dediniz gördüm samma ya 2 kişi hakikaten ölümüne daldınız aferin..ama malı biz yedik sonra haberiniz olsun..
sen drac denilen adam ya senin hiç mi utanman yok çoluk çocugu almışsın arkana buralarda karı gibi laf ebeliği yapıyorsun ..artı millete delikanlılık dersleri falan yapıyorsun ..biraz adam ol işine bak ..ellerin burası yerine oyunda çalışsın .emin ol daha başarılı olursun ..
son cevap falan yazmışsınız ..neyin cevabı kardeşim bu..muhatapmısın sen bana cevap yazıyorsun ..
sonra sen kimsin insanların kişisel mevzularına giriyorsun ..sanırım senin sorunun sadece ticari ..ee cafen var normaldir müşteri toplamak ve onları oyuna baglamak için arada bu tip kaos lar iyi gelir..
bakın beyler ..ben sız yazı yazana kadar burası neresı bılmıyordum ..ama şimdi görüyorum ki karılar hamamına girmişim ..az adam olun terbiyenizi takının işinize bakın ..dun ve bugun ettigim bu kadar laftan sonra hala yorum yürütebilecekseniz YUH SİZE ...unutmayın ben aldım ve ben attım aglamanız faydasız ..
FARE DAĞA KÜSMÜŞ DAĞIN HABERİ BİLE OLMAMIŞ..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Forum KırLıLıgınden Baska Bısı Yapmadıınız Icın Devam Etmıorum
Sızı Kaale Bıle Almıorum
Frp Master Dan Ricam Topic'i siLmesidir[signature][hline]KraLLar Yokken SoytarıLar Co$ar , Güne$ YaLnızda oLsa Etrafa ı$ık Sacar.. üzüLme DogruLarın Kaderidir YaLnızLık.. KargaLar SürüyLe , KartaLLar YaLnız Ucar !

l Msn l
Sosyal ağlarda paylaş

Pardon Xie serverının kapısına arkadası ve klanını bekçi diye koymuşlar sanırım. Gelenden gidenden nerdesyse harac alacaklar.Oynayacagım bütün serverları sultansa yazılı olarak verip izin kagıdı alıcam söz aBİ.bÜyüğümsün:)
Ayrıca Ruknettin sizin klandaki en iyi adamdı.Klandan cıkan adam adamlığınımı yitiriyor.
Harbi zeka sınırını zorluyorsun.Millet aya gider buda 16 yasında uo oynadıgından övünür.Baban baba deilki azının üstüne 2 tokat atıp git üniv oku demiyor sana..
Bu arada GRADE1 den mezun olduktan sonra ne olacaksın.Dr. Avkt.Mühendis.
Bence sana kaldırım mühendisliği gider.Moradonu yeniden yarat Korn
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...