Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En İyi ve En Kötü Reklam

Xaero

Öne çıkan mesajlar

Bence en iyi reklam mı desem yoksa tanıtım filmimi desem bilmiom ama hani şu sokak cocukları hakkında bi kısa film gösterio ya eleman jeton buluo kulubeye gidio masal dinlio falan. En iyi reklam bence o

En kötüye gelince kimse darılmasın ama ben harbice tofitanın 2. reklamını hiç beğenmedim. Zaten hatun çok yapmacık. Zaten şahsen tofita falan alan kesim genelde zannedersem ilkokul ve ortaokul çağındaki elemanlar eee onlarda ne anlar zagadaki hatundan...[hline]Her oyun bittiğinde $ah ve Piyon hep aynı kutuya koyulur...
XÆ®ø ƒâ®ß®Ìgh™[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

evet tofita en kötü reklam sıralamasında ilk 3'e kesin girer. İğrenç bişi sonuna kadar izliyemiyorum bile... EN güzel reklam ise bence Turkuaz'ınki, başladığı zaman asla çevirmiyorum kanalı :-)))[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down
Cücelerim ve ben yardımlarınızı bekliyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi reklam:
demons vs humans football game. nike idi herhalde

en kötü reklam:
alpella

en hareketli reklam:
nike - the cage (little less conversation)

en sıkıcı reklam:
DAN kek

en öpesim reklam:
turkuaz

en kafa atasım reklam:
merhaba ben çelik, AARRR çelik[hline]So many jobs, so little time.
Sosyal ağlarda paylaş

eniyi reklam: oralet reklamı (tam 5 dakika)
en kötü reklam: blendax reklamlarının alayı
en şeker reklam: tofita (sıs sıs len ayçaya laf yok süper gıy gıy cı hastasıyım kendisinin)[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Sosyal ağlarda paylaş

g.a.g.'da gormustum sanirsam bi gawur gazsiz icecek reklamiydi galiba:

Bir lisede koridorda kollarinda kitaplar, saclari toplu, essek kadar cerceveli gozlukleri olan, gayet inek imajinda bi kiz ilerliyo. Bu kiza, okulun (galiba) futbol takiminda olan klasik amerikan liselerinde bulunan populer, yakisikli, butun kizlarca istenen erkek tiplemesi carpio ve kitaplar falan yere sacilio. Centilmen erkegimiz kitaplari toplamasina yardim ederken gozgoze geliyolar. Bu bakismayla kiz galeyana gelip gozlugu cikarip saclari falan acio. Bi bakioruzki kiz afetmis. Buyulenmis erkegimizle bu gozgoze bakisirken kiz birden gegiriyo. Ama oyle boyle degil cocugun suratina firtina misali kukruyo. Burdan sonra reklamda tam hatirlamiorum ama "Gazsiz yada yada icerseniz boyle seyler olmaz" mi yani oyle bisi soyluyo ve reklam bitiyo. Reklamin sonu o kadar beklenmiyodu ki soke olmustuk yanimdaki arkadasla soyle bi bakistik ve 5 dakka kadar gulmekten yerlerde surunduk. Gordugum en iyi reklamdi sirf reklami yapanlara saygidan gidip icecegi alasimiz gelmisti ama yabanci product diye yok turkiye'de...

En kotu reklam yuzlerce...[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de süper bi Pepsi rekLamı daha vardı. Tabiki rakip firmayla kafa bulma olayları filan türkiyede yasak olduğu için türkiyede gösterilmedi ama anlatıyım reklamı.

Reklamın ba$ında kutup ayıları hopluyo zıplıyo, yüzüyo fln sonra kola içerken gösteriyo bunları [kolanın gerçekten bunun gibi bi reklamı wardı herkes de görmüştür hehe] . Sonra bi kızla bi erkeği gösteriyo. Pepsi içiyolar. İnsanlar PEPSI içer... diyo bi ses. hehe[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

yabancı reklamlarda iyi çok... hatta kötü reklam bulmakta zorlanıyorum yabancı reklamları izlerken, adamlar bi standarta oturtmuşlar reklam olayını...
türk reklamlarına gelince, şimdilik aklıma gelen iyi reklam; bi aralar A Bank reklamı vardı, müşterinin yüzüne gülmeyle ilgili bi olaydı sanırım, arkada çalan müzik ve görüntüler harikaydı... bunun dışında genelde coca cola ve sprite reklamlarının hepsini sevmişimdir...
kötü reklama gelince, saymakla bitmez, ama alpella reklamları şu sıralar başta gidiyo sanırım..:P
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
en iyi: şuan gösterilmiyo ama hindistanda çekilen peugeot reklamı(yedeğide colanınki-yenisi)
en kötü: telsimin reklamı bi hokus pokus yapimde dönsünlermi geri, ya git işine yaaaa, ulan bundan kötü rol yapan bi adam daha çıkaramazlardı oraya(yedeği ise yine telsim reklamı, mustafa topaloğlunun oynadıgı .. yorumsuz..)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
King Of Chaos Ordum

Sosyal ağlarda paylaş

pepsi'nin bir reklamı var arkadaşın evinde izledim, tv'de yoktur büyük ihtimal

küçük bir çocuk geliyor, klasik içicek alma makinelerine, para atıyor birtane kola alıyor, yere koyuyor kolayı, sonra bir kola daha alıyor para atıp onuda yere koyuyor

sonra kolanın birine sağ ayağı, diğerine sol ayağıyla basıyor, daha önce erişemediği pepsi tuşuna basıyor parayı atıp, kolaları öyle yerde bırakıyor pepsi'yi içerek ilerliyor

süper reklamdı :)

bide en son kenvelo reklamı vardır hafızalardan silinmeyen
peugot reklamınıda unutmayalım hintli adam[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

En iyiler:
1-)Cif likidjel(ocağa geldi jif likidjel fln ağzıma takılmıştı)
2-)Şimdi biliyorum girişceksiniz ama Arianın ilk reklamı taşlar oturdu fln. Herkes onu konuştu.
3-)Jadore reklamı çok hoşuma gidiyor.
En kötüler:
1-)Tabiki Çelik
2-)Yıllardır bıkmadan usanmadan yayınlanan cici bebe reklamı.
3-)Şu yeni çıkan cıbıldak kadının oynadığı kadın çorabı reklamı.[hline]Geri döndüm...
Sosyal ağlarda paylaş

t-mac reklamı çekim tekniği bakımından aşmış
gerek çekimler gerek ses hayvani iyi ..

bi de çarşının son reklamı baya hoşuma gitti
sevinme taklidi yapıyolar ya
ehe güzel fikir baya[hline]İki ekonomist satranç oynamak için otururlar. Tahtayı 24 saat inceledikten sonra oyunu beraberlik ilan ederler.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de şey var:

neden gülüyor seden
neden gülüyor neden
yenilendi (edit:evlendi yazmışım lol) bütün ev
bütün pencereler adopen

tamam süper[hline]İki ekonomist satranç oynamak için otururlar. Tahtayı 24 saat inceledikten sonra oyunu beraberlik ilan ederler.

[Bu mesaj jankis tarafından 07 Şubat 2003 21:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

en can isteyici reklam: duru reklamı.

(bone, bak beyaz gömleki amcalar geliyor - hayıır! hayıır! ben deli değilim, deli değilim ben)[hline]Ardeth, 07 Şubat 2003 22:02 tarihinde demiş ki:
Ya arabaları neden seversiniz ne bilim şöyle safkan bi arap atına binmek simsiyah çok daha gurur verici. Hem arabanın içinden kılıçta kullanamazsınki
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...