Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir oyundan ne beklersiniz?

taros

Öne çıkan mesajlar

Ya arkadaşlar bir oyundan ne beklersiniz. Harika grafiklerimi yoksa iyi ve sağlam bir oynanabilirlikmi? Bu güne kadar çıkan oyunlar arasında beni tatmin eden Half-Life 1 ve GTA3 var. Hem konu hem oynanabilirlik ve aynı zamanda çıktığı yıla göre sağlam grafikler vardı bu oyunlarda.!
Sosyal ağlarda paylaş

Benim için her zaman önemli olan oynanabilirlik ve çevre görünümü...Grafik demek istemedim;yanlış anlama...
Ama grafik de az buçuk önemli hani :)[signature][hline]PhalanX, 20 Ocak 2005 23:37 tarihinde demiş ki:
Kral belli 2. kim 2.?

Ghost1989, 10 Aralık 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
I FUCK ALL AREA MASTERS
YOU ARE SON OF A BITHC
Sosyal ağlarda paylaş

Ben strateji oyunları sempatizanı olduğum için grafiklere önem vermem ama bir oyunun AL BENİ diyebilmesi için grafiklerinin şatafatlı olması gerekir insanı buyulemesi gerekir. Bence control kolaylıgı ve hikaye ilk basta gelir sonra grafikler vs. vs.[signature][hline]Sinclair Silvian (-R-) Dark Venue
Dünya Kötülerin Dünyası...
Sosyal ağlarda paylaş

oynanabilirlik
hybridization ın en az şekilde olması oyun hybrid bir tür de olsa

örnek: Prince of Persia - Sands of Time
oyun basit bir şekilde şöyle gidiyor: Vision gör, save et, su iç, puzzle ı çöz, yaratıklarla dövüş, hoop vision gör, hikaye ilerlesin

ve sıkılmadan oynuyorum çünkü puzzle ları çok zekice yapmışlar, heart of darkness oynadığım zamanları hatırlattı bana.

ha oyunu minimum grafikte oynuyorum, karakterimin meshleri gözüküyo, ama razıyım, hızlı ve güzel çalışıyo :) anlıyorum neyin ne olduğunu[signature][hline]I have grown older,
You have grown colder,
And nothing is very much fun,
Any more.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun çıkmadan önce haber almışsam, oyunun içeriği, grafikleri, vbsi ile ilgili birtakım beklentiler oluşur kafamda. ben oyundan işte bu beklentileri karşılamasını beklerim.
oyun çıkmadan önce haber almamışsam, bir şekilde bilgi edinmeye çalışır, ona göre karar veririm alıp almayacağıma.[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...