Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

olum düşündüm de çok kötü lan

Llama

Öne çıkan mesajlar

Mrlee said:

http://www.hurriyet.com.tr/ubam-genel-muduru-ismail-karakasin-kirli-camasirlari-40066158?_sgm_campaign=scn_a0046116293a0000&_sgm_source=40066158&_sgm_action=click

Abi bu nasıl bişi ya şaka mı bu? Bir de en iyi seçilmişler avrupada herif çok iyi yatakta herhalde denetleme için gelenleri mutlu edip yollamış başka bişi gelmiyor aklıma
Sosyal ağlarda paylaş

yaptıkları tasarımı başarılı bulmuyorum, eğer amaçları insanlar mobil aletlerden bağlansın, günceli basitçe takip etsin, yazılanları tam okumadan rahatça birbirleri ile küfürleşsin gibi bir şey değilse...

diğer taraftan "yazılarını siliyorlar" dan kasıt binlerce paragraf osuruktan şeylerse isabet olmuş ama ciddi, belli bir araştırma ve deneyime dayanan yazılarda siliniyorsa üzücü bir durum, zira duyduğumda baya canım sıkıldı...
Sosyal ağlarda paylaş

sözlük zaten salt yazarların içeriği ile hayvani paralara reklam alıyordu. adamlar günde 4 saat sözlük browselamaya vakti olmayanlar için düzgün entryleri toplayıp bir blog altında sunmuşlar işte, aynı inekten 2 kere süt sağmak direk. ilkine sesin çıkmıyorsa ikinciye bağırıp çağırmak mantıksız.

madem kaliteli içerik üretebiliyorsun ve bunun üzerinden birileri para kazansın istemiyorsun. 2 liraya bir domain alıp wordpress üzerinden paylaşım yaparsın. bakarsın yarın öbür gün yürür gider blogun 3-5 ek gelir de bırakır.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

"konuları duzgun acin isimiz gücümüz var sizlemi ugrasicam?" diyen consule cevap yazdigim icin site tarihinde ilk ve son defa yorungeye surgun cezasi Almisti su anlatan gariban.

bir kere karakedi benim yüzümden çekiçlemişti seni. bir tartışmada yeni attığınla tutarsız eski bir mesajını alıntılamıştım, madem öyle deyip basmıştı çekici. başkası mıydı diyeceğim ama konuyu da hatırlıyorum, hedef göstermemeyim şimdi necromancerlara sdfsds
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

yani en az 2 kere yörüngeye sürgün cezası almış olman lazım senin

yok bir kere banlandim oda suresiz ucurdu iste ozel mesajdan tartisinca, boyle topigi neden x bolumune degilde y ye actin tartismasi idi ama x ede giriyordu topic falan filan, cok sacmaydi hem tartisma hemde ceza :P

ha birkere cafeine sanirim bi bahane bul tarih bolumunden ucur beni ugrasamiycam demistim :P dedigin o olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...