Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magic Flight Launch Box

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

Darqainu said:

KillJoy said:

elektrikli mi şarjlı mı nasıl çalışıyo bu, avantajı dezavantajı ne klasik yöntem sarmaya göre :)

Pille çalışıyor, verdiğim linkteki resimlerde görebilirsiniz. Piller kolaylıkla yenisiyle değiştirilebilir, ama ben ürünle gelen 2 tanesini vereceğim işinizi görürler uzun süre. Zaten bir kalem pil kullanıyorsunuz kutudaki yuvasına sokup bastırdıkça hazne ısınıyor ve dumanı diğer ucundan çekiyorsunuz.

Aletin olayı şu; içtiğimiz çeşitli(!) kurutulmuş bitkilerin içindeki kimyasalların açığa çıkması için gereken derece sarıp yaktığında verdiğin ısıdan düşük. Dolayısıyla çakmakla yakınca genelde israf oluyor ve lüzumsuz yaktığınız şeylerin de dumanını alıyorsunuz. Aynı zamanda bu ürünle bir günde içeceğiniz şeyi 3-5 günde içiyorsunuz. Portatif, ve sadece thc yada artık hangi kimyasalsa onu açığa çıkardığı için iki yudum duman alıp minimum kokuyla işinizi görebiliyorsunuz.

eyw güzel açıklamışsın.
aslında mantıklı duruyor.Yanmadığı için duman da az çıkıyor sanırım. birde bitip bitmediğini nasıl anlıyoruz yine kararıyor mu geriye kalan, kül gibi mi oluyor?!

asıl soru direk malzemeyi koyuyoruz dimi? karıştırmıyoruz sigarayla falan?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Yok ya eldekini de buna koyduğunda baya iyi sonuç veriyo, film izliceende falan şipşak mentol içip nefesi ferahlatmak hoş oluyo da ben sigaranın muhabbetini seviyomuşum onu anladım, film için ayrı muhabbet için ayrı takılabilcek lüksüm olsa satmam ama sdfgh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...