Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samurai Empire nasıl upgrade edeceğiz?

Absolut

Öne çıkan mesajlar

aslında onu diyecektim absoya ama bizim kuzen o program yüzünden kafayı yedi, bişeler yaptı etti sistem bunla dalga geçiyo şimdi, cdrom koyuyo okutamıyo, garip garip sürücü harfleri çıkıyo içine girilemeyen falan :)

yani korktum birinin daha sistemine sebep olurum diye, ondan söylemedim :D

azmo bu arada senin cdromlarla yaşadığın o problem daemon'dan olabilir söyliyim dedim ;)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
konuyu uplamak zorunda kaldım cunku adam akıllı bi link bulamadım. samurai empire yi nerden indirebilirim? simdiden cok tesekkurler. kolay gelsin. torrent olan link calısmıo bu arada artık...

p.s: torrent ten baska yol yok mu? veya hayrına birisi host una upload edemez mi?[signature][hline]Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
Hak bela vermez kul AZMADIKÇA!!!
Sosyal ağlarda paylaş

evet arkadaşlar serverı açıldığında tokuna island ,yeni itemlar ve daha bi çok şeyin herkesde çalışması için uonun yeni expansionını indirmeniz için size en ii fırsat .ben indirdim betada değil 740 mb civarı ve şimdi nasıl indirceğinizi anlatıcam.

öncelikle herhangi bir torrent programını bilgisayarımıza indiriyoruz. azureus,bittorrent,bitcomet,abc gibi çeşitli programlar var bunları googledan
aratıp bulabilirsiniz bnm tavsiyem azureus hem java destekli hem diğerlerine oranla daha hızlı. azereusu
http://prdownloads.sourceforge.net/azureus/Azureus_2.2.0.2_Win32.setup.exe?download adresinden download edebilirsiniz(downloaddan sonra java yükleme sayfasına göndercek azureus sizi onuda ordan indirceksiniz orasını kendiniz yapabilirsiniz anlatmama gerek yok eminimki). şimdi sıra geldi ultimayı yükleyecek olduğumuz torrente en sağlam torrent http://www.torrentspy.com/search.asp?mode=torrentdetails&id=136897 bu linkteki torrent.sayfaya grip download torrent deyin 50 kblık bişey zaten ve bu dosyayı rahat ulaşmanız açısından masaüstüne atın. şimdi bu dosyaya çift tıklıyoruz azureus otomatik olark açılıp downloada başlıyor(en önemli husus download esnasında bağlantınızdaki windows firewallı kapamanız .kapamazsanız 1/kb/snden yukarı download edemezsiniz.kapatmanız halinde 10-15 kat artıo download hızı)şimdi download bittikten sonra rarlı bir dosyamız oluyo bunun içindeki dosyaları bi klasöre çıkartıyoruz.şimdi 2 dosya var karşımızda biri cue diğeri bin uzantılı.bunları açmak için daemon tools programına ihtiyacımız var.bu programıda http://www.inndir.com/program.php?id=15359 linkinden indiriyoruz .bu program bilgisayarınızda sanal bir ve birden fazla sürücü yaratır cd sürücüsü gibi.şimdi uose.cue uzantılı dosyayının yerni daemon tool ile gösteriyoruz ve aç diyoruz.autorun çalışıyor ve samuraiyi güzelce yüklüyoruz.patchini yapıyoruz ve ardından justanvilleturkun açılmasını dört gözle bekliyoruz.yararlı olmuştur umarım..[anlamadığınız bi yer varsa lütfen buraya yazın yardımcı olurum]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...