Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Collecters edition

Valvyn

Öne çıkan mesajlar

Selam beyler elinizde eğer varsa warhammer-conan-wow-sc-diablo oyunlarının collecters editionlarına talibim.Oyunun key leriyle ilgilenmiyorum sadece koleksiyon amaçlı elimde durmasını istiyorum

Makul fiyatlardan satabilcek varsa yazarsa sevinirim.
Yeniden söyleyeyim key istemıyorum sadece kutu ve içerikleri o yüzden ona göre fiyat çekerseniz sevinirim
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen..Collector's editor Key ler sadece kutu içeriğinden para etmiyor. Oyun içi kozmetik ürünlerden ötürü daha çok revaçta. Meraklısı için 1-2 artbook önemlidir ama, oyun içi kozmetik ürün daha cazip oyuncu için. Hele ki tüm hesabını Battle.net üzerinden Kottick e yatırmış olanlar için önemli :D

Mesela Blizzard EU satışını yapmıyor şu ürünü an itibarı ile; Diablo ve Wow için kozmetik hediyesi hede hödösü var;

https://www.g2a.com/starcraft-2-heart-of-the-swarm-digital-deluxe-edition-cd-key-global.html?___store=turkish
Sosyal ağlarda paylaş

Key onemli degil ivir ziviri satin ve uygun fiyat cekin demek CElerin ruhuna aykiri :p

CE alan insan koleksiyon icin aliyor ve darda kalmadikca zor satar, kalanlar yatirim icin aliyor zaten. Kozmetik bonuslar anca blizz oyunlarinda var ki onlar bile dijital collector satisina gecti. Misal benim icin endegersiz CE warhammer online ve minimum 300 den asagi birakmam hani kimseye, new vegasi misal cesedim çiğnemek gerekir failhammera kiyasla ehue
Sosyal ağlarda paylaş

ya warhammer 30$ a buldum amazondada kargo falan uğraşmak istemiyorum işte ondan burda yazdım.Wow un çıkacağını zannetmiyorum zaten bendede cataclysm ve panda CE var hayatta satmam mesela ama sc ve diablo satılabilir belki diyerekden açtım ^^

Hatta bırak CE diğer oyunların normal kutulusu var onları bile satmam ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...