Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ortaya Karışık(TELEKOOM!!)

lucifertr

Öne çıkan mesajlar

Hacı cidden oyuna giremiyorum. Başka accountla giriorum bununla server seçerken, her serverda failed to connect diyo.

s*çanzi.... :hmm:[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
"(+8) Wizard staff'ına Bes basarken patlatabilen tek gamer..."
Sosyal ağlarda paylaş

abi bende dayanamaycam giriyorum oyuna az sonra dellene dellene gelirim burayada bekleyin ve görün yada ne gelcem zaten dc olurum :)[signature][hline]Np:800 Manner:376 Staff:Lupus Lvl:5x icemage
3 kekuri ring bulmustur bi kere hacklenmiştir.
Abyss dungeon alt katlarda 897621 kerede ölmüştür...
Sosyal ağlarda paylaş

ama böyle durumlarda arese giremesem bile diez e girerdim. Şimdi hiç birine giremiorum...
Aresteki resseri tam lvl42 yapmıştım ya.

offffffffffffffffff. içim acıyo :([signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Footlocker, 26 Ocak 2005 18:31 tarihinde demiş ki:
63 char mı ? vardı sende

Diez'deki resser vardı..
Sonra 1 tane Ares te bi tanede Xig'de resser açtımdı. Bu accountu resser accountu olsun diye açtımdı.
Xigdekini kasmamıştım. Arestekini level 42 yapmıştım.

Bu account banlandıysa harbi oyunu bırakırım :([signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
Sosyal ağlarda paylaş

abi b1rakmass1n merak etme bende hack yediimde ole demistim ama olmad1 b1rakamad1m yada neyse cok feciymis ya brak abi seni oyunu ben bile üzüldüm burda yani[signature][hline]Np:800 Manner:376 Staff:Lupus Lvl:5x icemage
3 kekuri ring bulmustur bi kere hacklenmiştir.
Abyss dungeon alt katlarda 897621 kerede ölmüştür...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...