Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ortaya Karışık(TELEKOOM!!)

lucifertr

Öne çıkan mesajlar

Sayın telekop işletmesi.... İsminizi bile bize değiştirttiniz 2 haftadı internet sorununu çözememiş olmanız biz ADSL kullanıcılarına gına getirtti her ay verdiğimiz ücretin karşılığı olan hizmet hakkımızı istemek durumundayız....
Bu bağlantı sorunun ne zaman giderilerek paramızın karşılığını almaya başlıyacağımızı merak etmekteyiz.İnternetten soğuduk sayenizde.....
Sırf ADSL e yurt dışı server larından oyun oynamak için abone oldum....şu iki haftada olduğuma beni pişman ettiniz.....
Lütfen bu bağlantı sorunu hakkında bilgilendirilmemi bilgilendirmeye değmez görüyorsanız işinizi çabuk halletmenizi rica ediyorum.....

aynen bunları yolladım ama anlamayacaklar galiba yüzsüzdür olum bunlar.....[signature][hline]BLooD SKuLLs New clan.....made in DİEZ....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lucifertr, 26 Ocak 2005 16:55 tarihinde demiş ki:
said:
daedric, 26 Ocak 2005 16:52 tarihinde demiş ki:
Her yönüyle aksak olan telekomdan yine saçma sapan cevap alıp sinirlenmek yerine mail atmamak daha isabetli olur bence :)

mail atmayarakta tepkimizi nasil bildirecegiz!

gayrettepe telekom müdürlüğünün önünde eylem yapalım...[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
"(+8) Wizard staff'ına Bes basarken patlatabilen tek gamer..."
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sırada tekrar yazıyorum... Sorun sadece telekomda değil. GS'de de lag var... Amerika'dan oynayanlar bile aşırı lagdan şikayet ediyorlar...[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lucifertr, 26 Ocak 2005 16:57 tarihinde demiş ki:
bunu neden daha önce düsünemediq :)

Ben düşüneyim diye :-p :lol:[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
undertakeres, 26 Ocak 2005 16:58 tarihinde demiş ki:
adamlarda haysiyet yok yaww adamlra demedik birakmadik halaa duzeltmiyoo larr butun turkiye gicik adamlra

bütün türkiyemi olm ii para kaldirdilar bazilari memnun hayatindan !
her zamanki gibi madur olan biz olduq[signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

sayı olarak 33,5 ile 40 arasında az bişi kalmış gibi görünüyoda, 40 olmak için gereken exp ihtiyacın bugüne kadar kazandıklarıdnan %25 daha fazla.
hayallerini yıkmak istemezdim kusura bakma :lol:[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
undertakeres, 26 Ocak 2005 17:09 tarihinde demiş ki:
warior olcagima mage ime donerim daha iyi ben rouge istiyorumm .Hadi 2 haftada mage i 60 yaprdim ama sikildim mage den HARPYDENNNN yeter

sen bilirsin bu aralar kim oyunu birakirsa bana gelio ne is yaa :)
al senin olsun diolar 3 oldu biri rogue 51 digeri 53 mage digeri 41 warior :)ben ne yapam![signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...