Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UO: International Beta

RaidenXelRu

Öne çıkan mesajlar

Daha iyiydik ve koordinasyonluyduk evet önceye göre, ama koşarak kalvas atan rat mage'lere karşı servera yeni başlamış birilerinin pek şansı yok. Kolay olduğunu düşünmüyorum. O yüzden en azından npc casterları nerflemek yönünde düzeltilme yapılması gerekiyor bence. Bir de dediğim diğer champ'lardan farklı PS düşme olayları gündeme gelebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Provo baya iş görüyo ratmage/archer ve silver serpentlarda. Archer veya warrior gruptaki mageleri vs koruma konusunda iyi iş yapabilir aslında ama overall da işlevleri zayıf baracoonda.

Edit: Bu arada su baracdan vanquishing dusurebilen oldumu hiç ? Benim aldığım itemlar hep çar çöp
Sosyal ağlarda paylaş

D@rkwish said:

Provo baya iş görüyo ratmage/archer ve silver serpentlarda. Archer veya warrior gruptaki mageleri vs koruma konusunda iyi iş yapabilir aslında ama overall da işlevleri zayıf baracoonda.

Edit: Bu arada su baracdan vanquishing dusurebilen oldumu hiç ? Benim aldığım itemlar hep çar çöp

bana +6 ranger studded armor düştü 37 armor veriyor sadece tunic. :D
Sosyal ağlarda paylaş

bence mage ivir zivir psleri olmamali. hesaplamalar degisirse durum duzelir. cunku dengeler iyice bozulacak diger turlu. normalde pslerin oldugu donemde farkli ozellikli itemlar var buildin aciklarini kapatan.

npcler instant cast etmemeli kesinlikle o ayri.
en azindan bir fizzle sansi olmali her vurusta olmayacaksa bile.
Sosyal ağlarda paylaş

abi sakın fishing açma. hiç gerek yok.

bana fishing açtırdılar. zaten sıkıc bir de güzel para vermiyor. ha en kolayı olabilir bleki. inscriptionda gene reg meg arıyorsun.

otur inscription kas, çok daha rahat. makroya bırak git, illegal da değil. ileride çok stabil bir gelirin oluyor. her skill içni yeter nerdeyse düzenli olarak kasarsan.
Sosyal ağlarda paylaş

fishing 100dü ama işte dün mü ne yerine alchemy kasmaya başladım. bottle glemedi ama 100de ben en fazla 20-30 kere olta sallamıaşımdır. işe yaramıyor ytani bir de, inscrpition mis gibi. her zmaan lazım.

carpenter - lj karakter açtım belki kasarım diye. runebook yazdım 100 charge koydum. kimseye de muhtaç kalmadım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...