Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UO: International Beta

RaidenXelRu

Öne çıkan mesajlar

BioHazarD said:

hattok said:

Frenzied ostard spawn'ı buldum ama etrafındaki yaratıklara saldırdığı için öldü :(

LA FELİX GEL TEYMLEYEK SUNU GEL ACİL GEL

biliyorum onu da orasi sikintili, 4 gundur ayni sey oluyor. yapcak bisey yok. aggrosu da alinmiyo o yaratiklarin frenzied dalarken. peace atsan falan bile olmuyo :D

Knk gel ben temizlerim etrafını. RAADS ZOSTUMU ISTIYOM!
Sosyal ağlarda paylaş

hattok said:

BioHazarD said:

hattok said:

Frenzied ostard spawn'ı buldum ama etrafındaki yaratıklara saldırdığı için öldü :(

LA FELİX GEL TEYMLEYEK SUNU GEL ACİL GEL

biliyorum onu da orasi sikintili, 4 gundur ayni sey oluyor. yapcak bisey yok. aggrosu da alinmiyo o yaratiklarin frenzied dalarken. peace atsan falan bile olmuyo :D

Knk gel ben temizlerim etrafını. RAADS ZOSTUMU ISTIYOM!

discorddan yaz, vitaefinis nick :D
Sosyal ağlarda paylaş

Pve ne kadar zorluyor-eglenceli .
Yapay zeka ne seviyede?
Creator , edit monster-new monster eklemis mi oyuna ?
Yabancı sitelerden edinecegim uo sistemleri hakkındaki bilgilerden hangileri serverda mevcut. Ayrintili ogrenmek istiyorum.

Daha once yazdım ama tecrube edecek kadar vakit ayırmis arkadaşim yok sanırım , cevap gelmedi . Creator arkadas zaten cok yoğundur .
Coldwind said:

Sosyal ağlarda paylaş

csubasi said:

Pve ne kadar zorluyor-eglenceli .
Yapay zeka ne seviyede?
Creator , edit monster-new monster eklemis mi oyuna ?
Yabancı sitelerden edinecegim uo sistemleri hakkındaki bilgilerden hangileri serverda mevcut. Ayrintili ogrenmek istiyorum.

Daha once yazdım ama tecrube edecek kadar vakit ayırmis arkadaşim yok sanırım , cevap gelmedi . Creator arkadas zaten cok yoğundur .
Coldwind said:

1 : PVE baya zorluyor. Grupla oynamak şart özellikle peacemaking provo discordance gibi skiller lazım.

2 : Yapay zeka gayet iyi hiçbir yere takılmıyor, summonları dispel ediyor tp oluyor heal yapıyor

3 : yeni tipte yaratık yok yeni tipte bişey yok ultimada ne varsa o

4 : Evet yabancı sitelerden elde edeceğin her şey burda da geçerli.
Ruin +3 değil +1 dir 1 3 5 7 9 diye gitmekte 3 6 9 12 15 değil örnek vercek olursak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...