Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 6 64GB-SpaceGray Sıfır

unK

Öne çıkan mesajlar

stormeagle said:

2250 de şöyle tuhaf oluyor. 6s 64gb ler (1 yıl garantili yurtdışı sıfır) 2500e satıyorlar. iki pazarlık yapsan 2400e bırakıyorlar. 150 de pasaport işletme versen 2550 ye sıfır 6s var. gerçi pasaport lazım falan ama yinede fazla sanki 2250.

hem pasaporta kayıtlı hem de 2017 nisan ayına kadar apple garantili, 2250 o yüzden fazla gelmiyor.

edit: sanki yurtdışından alınmış gibi oldu pasaporta kayıtlı dediğimde, turkcell'den aldım yurtiçi telefon.

elesso said:

2 veriyim

gel 2250 de anlaşalım, yanında sıfır kulaklık ve sıfır şarj kablosu vereyim bir de sana :)
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:

Kabloyla kulaklik ekstrami abi asdf

2050 helal teleye anlasalim bence

şu an kullandığım telefonumla zarar etmiş olmak istemediğimden ne yazık ki 2250 nin altına düşmem. dersenki lan tamam hadi lan tamam hadi, anlaşırız.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Ben de 700 tl'ye iphone 5 16gb beyaz satıyorum arkadaşlar. Turkcell'den alınma . Üşendim başlık açmaya şimdi.

benim tel'de degismisti bu apple'in pil yüzünden geri çağırma zamanzingosu zamanı(tabi ondan sonra kullandım). Full kaplı ve ekran koruyuculu kullanıldı makro çizik yok mikro olabilir bakmam lazım evde.

650 yaptım up...(kulaklık yok yanlız,kayboldu. Hem benim kullandığım pislikli kulaklığı ne yapıcaksınız...)
Sosyal ağlarda paylaş

kayserili said:

Şu an yeni bi tel alasım var. 6s plus mı normal mı bu?
İlk kez bi iphoneum olucak alırsam da.
İstanbul içi elden alabilirmiyiz?

istanbul içi elden verebilirim. bana sorarsan 6s çok büyük. buna bile alışmam zaman aldı. iphone2g zamanından beri kullanıyorum, androidlerin aksine kullanımı kolay olduğu ve telefondan atomu parçalamasını beklemediğim için iphone tercih ediyorum yıllardır.

2100 teleye başka bir sıfır iphone 6 bulabileceğini sanmıyorum :) 2500 lerden buralara indik, aynı zamanda dolar şov yaparken.
Sosyal ağlarda paylaş

kayserili said:

Yav çok mantıklı şeyler söylüyosun ama kararsızım işte. Yoksa harbiden çok iyi fiyat, iyi fırsat. Telefonum eskidi ama blackberry bıraksam mı bırakmasam mı kararsız kaldım.

blackberry mi var hala inanılmazmış :)
Sosyal ağlarda paylaş

unK said:

kayserili said:

Yav çok mantıklı şeyler söylüyosun ama kararsızım işte. Yoksa harbiden çok iyi fiyat, iyi fırsat. Telefonum eskidi ama blackberry bıraksam mı bırakmasam mı kararsız kaldım.

blackberry mi var hala inanılmazmış :)

Herkes blackberryime sallıyo zaten o yüzden değiştirmek istiyorum da çok kararsızım. Abi sen satabilirsen sat benim için bekletme yanı zira ben harbiden kararsızım. Ama teklif çok iyi biraz araştırdım fiyatları nette.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...