Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netflix'e Türkçe altyazı ve diğer hackler

GERGE

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Illegal olmaacak, izin veriyorlar.

iOS beta cikarttilar bir ara, gelecek sanirim.

Bir de altyazi icin uploader native olmus Smartflix'e, srt aliyor ustelik, cevirmeye gerek yok. Kalite secimi de native olursa tamam:

http://screens.muratcansimsek.com/Screen%20Shot%202016-02-20%20at%2015.36.40.png

OHA daha neler ? tabi "illegal olmayacak" haha neden sınırlıyorlar ozaman bölgeleri cevap verebilirmisin ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Netflix Content Delivery muduru kendisi soyledi VPN gibi seyler yuzunden hesap banlamayacaklarini. Yeterince iyi kaynak mi?

Blokluyor hesabini sadece bir sure. Sadece bu nedenle Smartflix'e para verecegim ben. Bloklamalari hallediyorlar su anda, en kotu programi kapatip acip devam ediyorsun izlemeye. Aylik oderim bunu yaptiklari surece. Zaten orta viteste Netflix hesabin hala ₺19 aliyor benden, ustune de o oluversin.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen öyle durun daha biz o bölgelere ülkelere satış yapıyoruz kotayı geçmediler henüz izleetmeyin bedava dio...

yani haketmemişiz fialn... yani noluyor izin vermiyor sahibi ! Sahibi!

Ama ona rağmen ... sitenin kurallarına rağmen gidip tüm videoları açmak illegal değil ha ? HAAHHAHAAHAHHA

bURDA HERKESE BEdava crackli netlix dağıtmamdan farklı/başka bişi değil.

cevabı yeni gördüm editi: YAAAV! Blocklamaları Normal yani illegal bişi değil izin veriyorlar yani ? haha Bumudur ? KORSAN işte...

Di gel bu konuyuda blockla pls ? Ben okadar Para veriyorum VUDU dan film satın alıyorum bunlar izliyorlar bedava KORSAN olarak!
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...