Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Satılık] Ucuz-Eski Laptop

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

Yurtiçi kargoyla Foça'ya adliyeye göndertirsen de olur.

Kardeşin de çıksın gelsin, ağırlıyım. yoksa haftasonları izmire gidiyom orada da alırım.

bi de rıdvana uğrıycam halen. ona da uğrarım. bi dürüm de ondan yesem... oh oh iki dürüm.

haaalen uğruycam, ne pis bi insanım. adam o kadar misafirperverlik gösterdi, buyur gel dedi, gitmedim bi kere.

pıh bana.
Sosyal ağlarda paylaş

alphankaplan said:

Yurtiçi kargoyla Foça'ya adliyeye göndertirsen de olur.

Kardeşin de çıksın gelsin, ağırlıyım. yoksa haftasonları izmire gidiyom orada da alırım.

bi de rıdvana uğrıycam halen. ona da uğrarım. bi dürüm de ondan yesem... oh oh iki dürüm.

haaalen uğruycam, ne pis bi insanım. adam o kadar misafirperverlik gösterdi, buyur gel dedi, gitmedim bi kere.

pıh bana.

Her ugrayacam diyen icin 1 dolar koysaydim simdiye zengin olmustum.

gidip fistik ezmeli sandvicimi yiyeyim en iyisi.
Sosyal ağlarda paylaş

su an format atiyorum. bence alan arkadas hic bi windows guncellemesini yapmasin. guncelleme=kasma

p.s kendi recovery kismindan format atmasi ne kolaymis simdi hatirladim.

birde ustune sticker yapistirip soktum izi kaldi demistim. biraz temizledim, benden bu kadar. hala ustunde puturtuler var, ugrasamadim
Sosyal ağlarda paylaş

killjoy sen karar verene kadar bizimkiler yola çıkıcak başka bi makina alcam dedemlerin köye bi tane lcd aldım, o tv'ye bağlıycaz, o niyetle alıyorum, yola çıkacaklar cuma günü. sen hallettin müşteri baktın ettin falan derken vaktini kaçırcaz biz, şimdi de sahibindenden baktım konuşuyorum adamla, birazdan gönderirim acelen varsa diyor.

kendime alsam beklerdim de, bizim oğlan bizi oyalıyor gibi bir muhabbet edecekler seni beklersem. kusura bakma.

senden alsam iyiydi 100 lira da fazla verdik durduk yere.
Sosyal ağlarda paylaş

diğer fotolar için:

ışığı kullanarak bütün kılcal çizikleri ortaya çıkarmaya çalıştım, mesela üstten gözüken 2 foto var. normalde temiz duruyor ama yansımalarla hırpalanmış gibi gözüküyor.
http://postimg.org/gallery/27a07zx30/454ac517/
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle uygun şeyler rastgelirse yine bana seslenebilirsiniz, öyle aman aman olmayan 2 tane daha bilgisayar lazım birini kendi televizyonuma takacam hatta guitar hero falan da bağlamayı düşünüyorum evde bilgisayar ekranından oynamak keyifli olmuyor, öyle birşey eline geçen olursa ya da satacak olursanız aklınızda bulunursa sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...