Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık PS3 500GB Slim

DavidMills

Öne çıkan mesajlar

Aylardır yatıyor, oda temizliğinde elden çıkarıyorum. 2 orijinal kolu ve resimdeki oyunlar var işte. Kolların şarj kablosunu bulamadım ama bulurum bir şekilde. Versiyon 4.50 imiş baktım. Bayağı az kullanıldı zaten.
TR den alınma Eurasia garantili üründü, ama garantisi kalmadı tabi.

Teklifler kapalı zarf usulü ile yapılacaktır, dürümlü ellerle teklif verenlerin teklifleri geçerli sayılmayacaktır.
Şaka bir yana fiyatı az çok belli, adam akıllı dürüm adetleriyle gelin asfsfs.

Sosyal ağlarda paylaş

ölücükle alakası yok sen oraya düşük yada yüksek bi fiyat yaz burdaki adamlar alıcı öm den 10tl verim diyen adam bile çıkar hem fiyat vermıyosun hem teklif yapana cevap vermıyosun nolucaktı gel ps4 le takasa girelim bin lira vereyim yanına 2 et döner dürüm mü vereyim dicek insanlar burda
Sosyal ağlarda paylaş

Ya neyini kasıyosun hala fiyatı 400-800 arası giden şeyin..400 e tunasol PS3 var işte. 800 diye iteledikleri kırık PS3. Bende kutulu oyunlar inanılmaz, harika ötesi olduğunu savunmadan otrada bir rakam tekllif edin dedim. 400 doğru rakam mı şimdi?
Ne DH ne, sanalpazar, ne GG kasmadım direk PATİ ye açtım ilanı. Tertemiz cihaz, alan alır, almayan almaz. Çok umrumda değil zaten oda temizliyorum daha bu başlangıç bir sürü ilan çıkacam buraya, burada satılmazsa başka yerde eritiriz dert etme sen.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
DavidMills said:

400 diyen oldu ÖM den cevap bile vermedim.

DavidMills said:

400 doğru rakam mı şimdi?
Ne DH ne, sanalpazar, ne GG kasmadım direk PATİ ye açtım ilanı. Tertemiz cihaz, alan alır, almayan almaz. Çok umrumda değil

DavidMills said:

400 TL kargo sizden..Daha nolsun. 400 tl lik dürüm kabulümdür.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...