Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sid Meier's Pirates sorunsali

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

Sid Meier amcanin pirates ina baya sardirdim son gunlerde.. ama family questlerin ilkini bir turlu yapamiyorum.. Kiz kardesimin nerde oldugunun haritasini buldum. Trinidadin güneyini arastir diyor.. Adanin altini üstüne getirdim ama ortada yok.. Ayrica map tusuna basip baktigimiz zaman ne taraf kuzey ne taraf güney ortada değil... bir yardim..[signature][hline]Aklımı kaybettim hükümsüzdür.
DeviantArt Gallery
Hür ve özgür şarap ve lezzet portalı
Sosyal ağlarda paylaş

haritanın yukarısı kuzeyi işaret ediyor benim bildiğim, zaten normali o.. :) her oyunda aynı yerde mi çıkıyorlar bilmiyorum ama bir kulubede olsa gerek kızkardeş, üzerine yürüyorsun ve dokunaklı bir sahne çıkıyor.. ;)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

yok bendeki haritanın aynısı değilmiş..

bak ben şöyle buldum: mesela inca temple diyor ya, oraya git. dosdoğru güneye yürü. dark trees'i görünce dosdoğru sağa yürü. evi görmeden gayzere varırsan dosdoğru biraz geriye gidip yukarıyı ara. böyle tek bir istikamete doğru dümdüz yürüyünce o yer belirten hedeler işe yarıyor..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamı hala havana da aramıyosun inşallah. dolaş biraz. havana da tavern a gir bartender a sor. en son bilmem kaç gün önce bilmemnereye doğru yola çıkarken görülmüş felan der.

Ona göre bulursun[signature][hline]Hatırlar mısın bir aralar OSI' de etrafa para saçan onurlu bi mage vardı.... VERİN LAN PARALARI GERİ!

Trust in my self-righteous suicide.
I cry, when angels deserve to die.

Phann
- Exca/Hib

Sosyal ağlarda paylaş

tamam çözmüş estel olayı, asayiş berkemal.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

git surekli dolas butun tavernalarda biri yumurtluyo
bu arada benim en kil oldugum kimsenin bana baron raymandoda senin kayip ailene dair bilgi var dememisydi yani baslangici alamiyodum sonra bitane alet aldim tavernada saticidan bu garip yerlesim alanlari varya boyle immigrants mi ne yolluyorsun diger sehirlere onlar surekli bana yardim etmeye basladi cok sagolsunlar ispanyayla arami duzelttiler[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

çocuk oyunu gibi olmasaydı da delikanlı bi korsan gibi gerekirse türlü işkencelerle raymondo ya 10 dakikada kız kardeşin yerini söylettirebilseydik maymun olacağımıza.
hadi monkey island da guybrush ı canlandırıosun da kendimin korsan halini canlandırdığım bişiyde böyle gereksiz şeylerle uğraşmam.çıkarın tahtaya o düşünsün köpek balıklarından nası kurtulacağını, peh.

Arcane, mighty pirate [signature][hline]kaçın! burizası var!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...