Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tavsiye listesi

bliksem

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar

Yıllardır dandik laptopumun oynattığı kadar oyun oynayabiliyordum. Şimdi yeni bir kasa aldım. Son 3-4 yıldaki güçlü sistem isteyen oyunları kaçırdım ama. Şunu oyna dediğiniz oyun var mı? Hazır finalleri verdim, biraz tatilim varken oynayayım.

Wolfenstein'ı yeni oynadım, efsane bir oyun olmuş. Aklımda laptopumda çalışmayan Splinter Cell Blacklist ve indirmeye bile takatimin olmadığı Shadow of Mordor var.
Sosyal ağlarda paylaş

ben fo4ü almadım bile, bugları düzeltsinler diye bekliyorum da fo işte ne kadar kötü olabilir diyorum.

w3 ve dsleri oyna ama kesinlikle

shadow of mordoru ben de bi heyecanla indirdim oynadım çok meh,

lords of the fallen deneyebilirsin

bi de dishonoured var oynamadıysan. top tier oyun, 90/100, 10 puanı süresinden kısıyorum, 1 haftada bitiyor en fazla meret, insan doyamıyor

bu arada witcherları sırasıyla oyna, 1i 2yi oynamadan 3e atlama
Sosyal ağlarda paylaş

3-4 yılda güçlü sistem isteyen oyunlardan çoğu traş zaten. vanishing of ethan carter, w1-2-3, metal gear solid 5 (eskilerini de oynadıysan), farcry 3-4, farcry blood dragon, civilization beyond earth, tomb raider, gta5, deus ex human revolution, batman arkham asylum-city,
gerisini salla.

wolf among us, saints row 4, brothers a tale of two sons, borderlands 1-2, tales from the borderlands, south park stick of truth, hotline miami 1-2, mark of the ninja, portal 1-2, transistor gibi oyunlar zaten fazla sistem istemiyor.
ama onları oynamadıysan oyna mutlaka.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...