Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Account arıyorum, banlandım. Kurtuluş var mı ?

Dargath

Öne çıkan mesajlar

Dargath linkte verdiğim arkadaş ile bir konuş iştersen, herhangi bir para verme sadece durumunu anlat o da sana yapilabilecek birşey varsa söyler.

Sephirofl

Adam tam bir scammer, 3 yildir kimse report etmeyi düşünememiş üstüne bi de moderatörlük vermişler. Okadar feedback/mesajı da multiple char açıp kendi kasmıştır kesin, moderator ya nasi olsa kimse banlamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

sQu said:

Dargath linkte verdiğim arkadaş ile bir konuş iştersen, herhangi bir para verme sadece durumunu anlat o da sana yapilabilecek birşey varsa söyler.

Sephirofl

Adam tam bir scammer, 3 yildir kimse report etmeyi düşünememiş üstüne bi de moderatörlük vermişler. Okadar feedback/mesajı da multiple char açıp kendi kasmıştır kesin, moderator ya nasi olsa kimse banlamaz.

Bu kişi ile görüştüm. Sanırım son şans onu deneyeceğim. Açtığım char eski tadını vermedi :)

Hala güzel bir char satıcak olursa ilgileneceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Ya bizim forumda bile bot kullanın blizzin bulması imkansız bulsa da banlayamaz ben hep 2 kiloluk kullanıyorum bişey olmuyor diye yazan adamlar vardı. Duruyor mu acaba o mesajlar?

Gerçi onu yazan adam büyük ihtimalle bot satışından komisyon falan alıyordur lel

herkes kullanıyor kullanın bişi olmaz falan benim de aklıma o mesajlarla girildi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...