Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Nintendo 3ds XL ve tonla oyun

kisaadam

Öne çıkan mesajlar

Selamlar efendim. Elimdeki NTSC 3ds XL'i satıyorum. Yanında bir ömürlük oyun ve aksesuarlarını da verecem. Genel tercihim hepsini toptan olarak satmak o yüzden şimdilik oyunları ayrı satmayı düşünmüyorum.

Öncelikle cihazımız.

Mavi renkli ABD'den getirttiğim Nintendo 3ds XL. 2 yıllıktır ve donanımsal ya da kozmetik olarak sorunu yoktur. Sırf alete yazık olmasın diye çok istediğim Super Smash Bros'u bile almadım. Gözüm gibi baktım emin olabilirsiniz. Tuşlar, analog vs sorunsuzdur.

Cihaz 4gb karta sahip. Stylus mevcut. Şarj cihazını nintendo ayrı olarak satıyordu onu ayrıca aldım. Kutusu mevcut fakat kutuda hafif eziklikler falan var. Fotolarda görürsünüz zaten. AR kartlar mevcut.

Foto 1

foto 2

Foto 3

Foto 4

Ek olarak ayrıca aldığım Circle Pad Pro XL. Kullanmak pek nasip olmadı. Sorunsuzdur. Kutusunda bazı ezikler mevcut.

Circle Pad

Kutulu 3ds oyunları (Hepsi çalışmaktadır ve eksikleri yok. Nintendo Club kodları kullanılmıştır)

Shin Megami Tensei Devil Survivor Overclocked

smt

Kid Icarus Uprising (circle pad pronun faydalarını bu oyunda göreceksiniz)

Kid Icarus

Code of Princess

Code Of Princess

Heroes Of Ruin

HOR

The Legend of Zelda: Ocarina of Time

Zelda oot

Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance

kh

Super Mario 3d Land

Mario

Tales of The Abyys

tota

Kutulu DS oyunları: (Tek tek foto upload etmeye üşendim artık. İstenirse yüklerim. 3DS ile oynanabiliyor pek tabi.)

Pokemon Black (oyunun dış kabında ufak bir kırık var)

İşte o kırık :(

Pokemon Diamond
Mario and Luigi: Bowser's Inside Story
The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

DS Oyunları

Şöyle plastiğimsi, yumuşağımsı bir adı ne haltsa işte bi zamazingo da yollayacam. Alete geçirince böyle oluyor.

Plastiğimsi ve yumuşağımsı

Gelelim e-shop üzerinden alınan oyunlara. Bunları da pek tabi oynayabileceksiniz.

Fire Emblem: Awakening (dlc'lere yaklaşık 30-40 dolar harcamışımdır. Zibilyon tane dlc dahil.)
Pokemon X
Animal Crossing: New Leaf
Paper Mario Sticker Star
Monster Hunter 3 Ultimate (circle pad pro zaruri)

Eski oyunlar, indieler vs

The Legend of Zelda Oracle Of Ages
Super Mario Land (1989 yapımı olan)
The Legend Of Zelda Link's Awakening DX
The Legend Of Zelda (ilk oyun 1987)
Zelda II Adventure of Link (1988)
Gunman Clive
3D Classics Kirby's Adventure
Mutant Mudds
The DENPA MEN They Came By Wave
Crimson Shroud
Donkey Kong Original Edition
Metroid II Return of Samus
Brain Age Express: Sudoku
Mighty Switch Force!

Tabi alacak olan arkadaşa bunların satın alındığını kanıtlayacağım.

Önemli Not: Nintendo bildiğiniz gibi psn, xbox live ya da steam gibi account bazlı olarak dijital oyunlarınızı saklamaz. E-Shop yoluyla satın alınan oyunlar cihaza linklenir ve orda kalır. Mesela cihazınızı kaybettiniz ya da bozuldu diyelim; oyunlara elveda dersiniz fakat mesela ilerde yeni bir 3ds alırsanız bir cihazdan diğer cihaza oyunlarınızı gönderebilirsiniz. (2 cihazda fiziksel olarak elinizde olmalı) Ben size cihazla birlikte Nintendo id bilgilerimi değiştirmeden vereceğim böylece yukardaki oyunların tamamını istediğiniz zaman indirip oynayabileceksiniz. Bunun dışında aleti satın alacak kişi ile satın alma işlemi öncesinde konuşup değişebilen bilgileri onun istediği şekilde değiştireceğiz fakat Nintendo id'yi değiştirme şansımız yok. Bu mevzuya ben de çok hakim değilim. Dediğim gibi haberleşiriz ne yapılacaksa yapar cihazın satın alma işlemini öyle gerçekleştiririz.

Gelelim fiyata. Ne fiyat isteyeceğimi ben de bilmiyor(dum) fakat 2. el olduğu için mevcut harcadığım tutarı %50 kırpıyorum ve üç haneli rakamlar çıkmıyor. .

1000-1100 tl arası bir fiyat düşünüyorum. 1000 tl artı gittigidiyor, sanalpazar vs komisyonu karşılanırsa satarım büyük ihtimalle.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahali son durumu özet geçiyorum.

Satılanların haricinde elde kalanlar bunlar.

NTSC Oyunlar

Shin Megami Tensei Devil Survivor Overclocked 75 tl
Kid Icarus Uprising 80 tl
Code of Princess 75 tl
Heroes Of Ruin 70 tl
The Legend of Zelda: Ocarina of Time 65 tl
Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance 80 tl
Tales of The Abyys 65 tl

DS Oyunları

Mario and Luigi: Bowser's Inside Story 40 tl
The Legend of Zelda: Phantom Hourglass 40 tl

NTSC 3ds oyunlarının tamamını almak isteyen olursa 7 oyun için totalde 420 tl ye anlaşırız. DS oyunlarını hedaye olarak veririm yanında.

Bundan daha iyi bir fiyat bulunamaz sanırım sevgili Nintendocular.
Sosyal ağlarda paylaş

3ds oyunlarını toptan almak isteyen olursa flash, şok ve çok pis indirim yapacam.

Shin Megami Tensei Devil Survivor Overclocked
Kid Icarus Uprising
Code of Princess
Heroes Of Ruin
The Legend of Zelda: Ocarina of Time
Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance
Tales of The Abyys

Bu ds oyunları da hedaye olacak

Mario and Luigi: Bowser's Inside Story
The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

Tamamını pazarlıksız 350 tl ye bırakacam. Yani tanesi 50 tl ye gelecek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...