Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sahtekar Apple Turkey

barbu

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar telefonumda bir sorun var. Ses çok ama çok az çıkıyor. Tamir/değişim neyse artık gösterip, vermek istiyorum düzeltilmesi için. Nitekim telefonu kullanamayacak kadar az ses geliyor.

Şimdi randevu alayım da götüreyim diye günlerdir uğraşıyorum. Sürekli dolu. en son 6 aralık doluydu ve 7 aralık daha gelmemişti sisteme. gece 00.00'da girdim sisteme ve 7 aralık da geldi. DOLU olarak.

Direk dolu olarak geliyor. Kaç gündür deniyorum. önceleri 12.15 civarı denediğimden 15 dakikada bitti heralde diyordum. Şimdi 00.00 da bile dolu olarak geldi.

Zorlu şubesine gittim oradakiler de biz buradan yapamayız. İnternetten almanız lazım diyorlar.

keywords: Sahtekar Apple Türkiye, Sahtekar apple turkey, Garanti işletmeyen apple

Ya bildiğin sahtekar herifler dolu açıyor. Büyük ihtimalle alıyorlar önceden rezervasyonları. İmkansız ya 30 saniyede bütün günün dolması.

Napıcam. Bir yol gösterin. Yetkili teknik servise götürmek istemiyorum. Güvenmiyorum.

Şikayet edebileceğim bir yer de söyleyin lütfen. Bulamadım global, tr filan.

Valla kafayı yicem. telefonu gidip atıcam suratlarına.
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

gerek yok git direkt store a orda eleman sana yarım saat yada 1 saat sonraya randevu verecektir ;)

profit.

vermiyorlar.

Randevu alamıyorum. Ne internetten, ne telefondan, ne mağazadan.

Hani telefonu değiştirmediler, tamir etmediler değil olay.

direk randevu vermiyor adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

e tabi peynir ekmek gibi satilip da yurtdisindan gelenler sunlar bunlar da eklenince muhtemelen ayni anda atiyorum 30 isi aliyorlarsa ..onlarin nihayetlendirilmesi bayagi suruyordur..

abicim herkese tek tek mi anlatmak zorundayım.

Tamire gidip bekleme süresi değil olay.

Bildiğin mağazadaki adama GÖSTERMEK için randevu almak gerekiyor. Ben bu randevuyu alamıyorum. Kaç gündür adamlar dolu olarak açıyor yeni günü.

Internette arattım. Şikayetvar gibi yerlerde de yazmışlar aynı olayı.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu hukuki haklarini aramak yerine, orda hic bir yetkisi olmayan buyuk ihtimalle asgari ucretle calisan coluga cocuga bagirip, gelip bir de burada asagiladigina gore senaryodaki kiddo sensin.

yapacagin sey noterden ihtarname cekip geregi yapilmazsa tuketici hakem heyetine basvuracagini belirtmek. Sana geri donduklerinde ihtarname icin odedigin ucreti de talep edersin.

bu kadar basit bu olay.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...