Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizce barret mantıklımı

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Sam ve eraq laf sokacak yer bulmak için kasmışlar ama olmamış arkadaşlar.

Ben daha ilk cümlemde bunun bir oyun olduğunu olayların bu kadar büyütülmemesi gerektiğini söyledim. Sanki tam tersini demişim oyunu deli ciddiye alıyormuşum gibi konuşmayın.

Ayrıca ben kimseyi ezmedim kullandığım cümle gayet açık oyununuzu geliştirin ondan sonra gelin silahlar hakkında konuşun bunda alınacak hiç bişey yok sonuçta ağzı olan konuşuyor ve kimsenin ağzı torba değil ki büzesin.

Ortamın tadını kaçıran varsada bu ben değilim insanlar forumda yönetici yada 10000 tane msg atmış diyede kimseye ekstra bi saygı gösterecek değilim bu başlığı Fire dan biride açsa tepki verirdim ama o son kullandığım cümleyi kullanmazdım çünkü hepsinin geçmişini biliyorum. Zaten oyunu iyi bilen biride gelipte buraya baret mantıklı mı diye bi başlık açmaz bu bir oyun bu kadar büyütecek kadar oyuna bağlanmayın.

Son olarakta paticik başka yerler gibi değil gibi şeyler söylenmiş sanki ben burayı nebula yada sananeye benzettiğim için öyle konuşmuşum gibi. Üye olduğum bütün forumlara bakabilirsininiz hiç birinde yüzlerce msg ım yoktur sadece gerektiğinde gerekli gördüğümde ve sadece bildiğim konularda konuşurum haybeye atıp tutmam neyse burda size kendimi anlatacak değilim olayların bu noktaya gelmesinde bi hatam olduysada özür dilerim.

Baret tartışmasına dönersek Toledor a katılmam mümkün değil öyle her botlarla 20 dk oynayan baret manyağı olamaz bu yetenek işi ki insanlar botlarla değil yine insanlarla oynarken çok daha iyi geliştirir kendilerini, şu an serverda baret kullanmayan birinin botlarla kendini geliştiripte insanları indirmesi olağan bir şey değil herkesi kendimiz gibi yetenekli görmemek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

la ne biçim adamsınız oyun olm bu oynayınsanıza hehee şuraya bak sayfalarca methiye düzmüşler..
ben eskiden barreti çok ezik bulurdum.m79 la oynayan bir insan olarak,ben açı hesaplayıp geometri olayı yaparken,hızını eğimini hesaplarken onlar dan diye anlımdan vuruyolar diye.sonra bi de ben alıyım bakiyim dedim şu silahı.lan zormuş hakkaten.ona da kendine has bi saygım var kapışıyorum barretçilerle köşe bucak saklanıp :-) napıyım lan dan diye vuruyo kafam 300 km hızla uçuyo
artık yeni düşmanım:MİNİ ALIP ZARIL ZARIL ORTAYA SIKANLAR[signature][hline]Vatandaşa sorduk:PATİCİK NEDİR?
Dağver Odunluk(92)
-Bence paticik insanın kendine yakışanı giymesidir.İnsan pırıl pırıl giyinip 2 dirhem 1 çekirdek sokağa çıksa etraftan kızlar "sahip ol bana paticiğimm!" demezler mi?...Dubai!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tjutg, 27 Ocak 2005 18:23 tarihinde demiş ki:
Ayrıca ben kimseyi ezmedim

diyorsun ve ardından..

said:
kullandığım cümle gayet açık oyununuzu geliştirin ondan sonra gelin silahlar hakkında konuşun bunda alınacak hiç bişey yok sonuçta ağzı olan konuşuyor ve kimsenin ağzı torba değil ki büzesin.

"öğrenin de gelin" demek biraz bayatladı ama neyse..

said:
Ortamın tadını kaçıran varsada bu ben değilim insanlar forumda yönetici yada 10000 tane msg atmış diyede kimseye ekstra bi saygı gösterecek değilim

bu forumda herkese aynı saygıyı göstermek zorundasın ve kimse sana birşey demediği halde "öğrenin de gelin torba ağızlılar" tarzında mesajlarla sen de saygı göremezsin burada..

said:
Zaten oyunu iyi bilen biride gelipte buraya baret mantıklı mı diye bi başlık açmaz bu bir oyun bu kadar büyütecek kadar oyuna bağlanmayın.

biliyorsan bildiklerini anlatır, geçersin. insanları ezmeye çalışmanın manası yok..

ha bir arkadaşın tabiriyle cücük adam cs'si hakkında iki laf edebilmek için üç yıl oynamak gerekiyorsa eksik olsun..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok sevdiğim bir söz vardır, Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak, diye bu olay da tam olarak ona giriyor. Oyunu öğreninde gelin demek ezmek mi oluyor? Ezmek istesem çoluk çocukla oynuyoruz, isterseniz 1vs4 maç yapalım, beyler isterseniz ben sabit durayımda şartlar eşitlensin, gibi abuk cümleler kullanırım. Herkese de saygım vardır anlama özrün varsa cümleyi tekrar yazayım "Ortamın tadını kaçıran varsada bu ben değilim insanlar forumda yönetici yada 10000 tane msg atmış diyede kimseye EKSTRA bi saygı gösterecek değilim" dikkat etmen gereken yerleri büyük harflerle yazdım umarım anlamışsındır.

Neyse sana daha fazla cevap vermiycem saldırmak için yer arıyorsun. Tartışmayı çok seviyorsan gel tartışalım. İnsanların önünde böyle cümlelerimi kelime kelime irdeleyerek beni küçük düşüreceğini yada insanların bana sevgi saygısını azaltacağını düşünüyorsan boşa uğraşmış olursun.

msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

neyi tartışacakmışım ki özelden, kullandığın üslubun yanlış olduğunu söyledim, kabullenmiyorsan da yapılacak birşey yok en azından benim tarafımdan. insanların sevgisini, saygısını önce kazan da sonra kaybedip kaybetmediğini düşünürsün..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

ya oyun diyip geç :) bi unreal değil, cs hiç değil. adam boş zamanında oturmuş yapmış heralde 2d shooter. 11mblik oyunda bu kadar gerçekçilik arama. otur oyna salla bombanı aç arkadan blind guardian yada bomfunk (alaka?), dağıt mekanı :D[signature][hline]Known as "Raven" icq:289270637 msn:[email protected]
Geçen bi zepline bindim, zeplini 2 küçük goblin kullanıyordu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 27 Ocak 2005 04:27 tarihinde demiş ki:
çok az sayıda kişinin olduğu geniş haritalarda avantajlı ama mesela ruger çok daha dengesiz bir silah.

oeh neresi dengesiz ?
atışların ok gibimi gidiyor ekranda bir bakıp denesene
adam havadayken 3 4 vuruşta öldürüyorsun birde reload bekliyorsun
bayağı dengesizmiş be[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead

Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

sam

m79 çok kolay demişsin

bu düşüncenede katılmıyorum açıkcası
her yeni başlayanın çok rahatlıkla alıp oynayabileceği bir silah.
Ben o silahla başlamıştım oyuna ve rugerdan daha rahat öldürüyorsun.

30 dakika sonra m 79 u kavrıyor insan[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead

Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

yok öyle değil işte.
m79 öyle ilk başlarda kolay gibi gelebilir insana."hahaha tak vuruyom kafaya patlıyo" gibi ama m79 önemli ve kullanması iyi öğrenilmesi gereken silah.ı ıh..olmadı dediğin.30 dakikada kavranılmaz,ben 1 senedir oynuyorum yeni şeyler öğrendiğim oluyo m79 da.ollmadı.salladın mı naptın.neyse bidahaki sefere.[signature][hline]Vatandaşa sorduk:PATİCİK NEDİR?
Dağver Odunluk(92)
-Bence paticik insanın kendine yakışanı giymesidir.İnsan pırıl pırıl giyinip 2 dirhem 1 çekirdek sokağa çıksa etraftan kızlar "sahip ol bana paticiğimm!" demezler mi?...Dubai!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arkansis, 28 Ocak 2005 21:04 tarihinde demiş ki:
said:
Sam, 27 Ocak 2005 04:27 tarihinde demiş ki:
çok az sayıda kişinin olduğu geniş haritalarda avantajlı ama mesela ruger çok daha dengesiz bir silah.

oeh neresi dengesiz ?
atışların ok gibimi gidiyor ekranda bir bakıp denesene
adam havadayken 3 4 vuruşta öldürüyorsun birde reload bekliyorsun
bayağı dengesizmiş be

atışların ok gibi gittiği barrett'tan başka silah var mı ki? en düz atanı ruger kadar atıyor. reload süresi de yok gibi birşey, kendim kullandım gördüm. isabet kabiliyeti yeterli olan herkes rahatlıkla kullanabilir, barrett'ı kullanması daha zor denebilir..

ekleme: m79'a gelince, daracık bir harita değilse öyle kolayca kullanılacak bir silah değil, hele jetpack'lerin gücünün çok olduğu haritalarda hakkıyla kullanabilmek çok daha zor millet sinek gibi uçabiliyorken..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:

[Bu mesaj Sam tarafından 29 Ocak 2005 00:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sam
ruger ın atışları düz gitmiyor

uzun mesafelerde isabet etmek neredeyse mümkün değil
senin göz ardı ettiğin konu şu

m79 da isabet edemeyip kaçırmışsın
evet olabilir
kaçabilirsin
amasonra isabet ettirme olasılığın çok yüksek olacağından tek atışta öldüren bir silah

barette isabet ettirememiş olabilirsin
uzaklaşabilrisin
daha sonra tekrar denemek üzere
ama 1 anlık şansın ile bir isabet bile etsen 1 atışta adamı alırsın

yani oyuna yeni başlamış
mouse kabiliyeti henüz gelişmemiş birisi bile seni vurabilir.

ruger da şans nerede ?
adam havada sola doğru gidiyor
sola ateş et kurşunlar oyundaki yerçekimi etkisiyle aşağı gideceğinden uzun dönem oynamış bir oyuncu ve yetenekli olman gerekiyor adamı vurabilmek için. Zira havadaki adamı 1 kere tuttursan ne olacak ? adam bir cliff tepesi bulacak kaçacak. Bazen lag gibi unsurlar yüzünden 4 kere isabet etsen bile adam kaçıyor senden . Bu arada reload süresi rugerın çok kısa deme , bir gün iyi bir snipera karşı oyna ruger ile ve gör ne kadar aciz kalacak ruger.

M 79 a karşı açık alanda üstün olabilir ruger fakat akıllı bir m 79 uzak mesafede ruger a combata girişmez.

ruger basit bir silah değil.
şans faktörü ile m79 ve baret de adamı vurup öldürebilrsin
fakat bunu rugerda yapamazsın. 1 kere isabet alır 2 kere isabet alır , ruger tek atışta öldürebilen bir silah olmadığından mümkün değil söylediklerin.[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead

Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

süpersin arkansis:P
rugerden baydım ben
oynadıkca sinirleniyorum
adama 3 defa vuruyorum
heallerin üstünde yürüyor vuruldukca (buda iğrenç birşey ..)
4 defa vuruyorum ölmüyor lag saolsun
sora geliyo barret ile çat diye indiriyor 4. severde

kızıyorum tabi[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Kedimin resimlerine gider
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...