Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fall Out 1 ile ilgili soru

mexinth

Öne çıkan mesajlar

Eh bitirdim bu sefer Fallout 2'yi azimle, ama bence FO1 hala daha güzel :)

Ama Gizli Servis ajanı abim karizmaydı, hakkını vermek lazım .. Master gibisi yok tabi gene de :)

Yanlız spastik bi bug yüzünden oyunu bitirince çıkan demolardan şu petrol platformunun patlamasından sonra gelenleri göremiom, sanki sürekli ESC ye basiomuşum gibi hemen geçiolar.. Birileri bana bi özet geçebilir mi kime nooluomuş oyundan sonra..?[hline]"Only then They shall return, for That is Not Dead, which can Eternal Lie, yet with Strange Aeons, Even Death may Die.."

Arab, Abdul Alhazred;
Necronomicon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xasf, 09 June 2003 12:49 tarihinde demiş ki:
Eh bitirdim bu sefer Fallout 2'yi azimle, ama bence FO1 hala daha güzel :)

Ama Gizli Servis ajanı abim karizmaydı, hakkını vermek lazım .. Master gibisi yok tabi gene de :)

Yanlız spastik bi bug yüzünden oyunu bitirince çıkan demolardan şu petrol platformunun patlamasından sonra gelenleri göremiom, sanki sürekli ESC ye basiomuşum gibi hemen geçiolar.. Birileri bana bi özet geçebilir mi kime nooluomuş oyundan sonra..?[hline]"Only then They shall return, for That is Not Dead, which can Eternal Lie, yet with Strange Aeons, Even Death may Die.."

Arab, Abdul Alhazred;
Necronomicon

Aynen bana da öyle oldu kafayı yedim. Gerçi bende FO1'de de oldu. Sonunda ne olduğunu söyleyemeyiz çünkü onlar senin yaptığın şeylere göre değişiyor. Örnek, new reno'da bishop ve salvatore ailesini öldürünce wright'lar ele geçiriyor şehri ve düzen başlıyor (aslında bundan emin değilim, aynı sorun bende de var ama 2 sn ekranda kaldı bu kadarını anladım hehe).

bu sayfayı tamamen açmayı becerirsen sonunda olması lazım. ben açamadım sonuna kadar, ama aynı walkthough'nun FO1 versiyonun sonunda vardı.

Ayrıca bir başka sorun da yolculuklarda oldu. Aşırı hızlı ilerliyordu adam. Mesela den'den çıkıp vault city'ye basınca 1 sn'de geliyordu hemen. Arada yön değiştiremiyordum falan. Hele arabayı alınca daha de beter oldu. Bastığım anda oraya cisimleniyordu resmen.[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm açıldı bende o sayfa, dur bi bakiim ordan..

Bi de Enclave HQ'da, Başkan'ın olduğu kattaki bir odada termonükleer bomba var, böyle kocaman küre şeklinde bişi.. O ne alakadır var mı bileni?[hline]"Only then They shall return, for That is Not Dead, which can Eternal Lie, yet with Strange Aeons, Even Death may Die.."

Arab, Abdul Alhazred;
Necronomicon
Sosyal ağlarda paylaş

o walkthru'da onu da anlatıyor, anlaşıldığı kadarıyla oyun hazırlanma aşamasındayken orası için de bişi düşünülmüş ama olduğu gibi bırakılmış, bir numarası yokmuş şu haliyle..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...