Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

işte yağlıboya çalışmam.bu ilk hali.

Tedicit

Öne çıkan mesajlar

ikinci resimin sağ tarafı boyamayı unutmuşsun gibi duruyor(e haliyle beyaz zaten de...) neden böyle bir izlenim oluşturdu bilmiyorum ama
hmmm...
edit: photobucket.com güzel bir yerdir, tavsite ederim, söyliyim dedim
edit2: bu bitmemiş hali mi? ona göre susacam

[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
A fall into the ditch makes you wiser.
beleş D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın. tık, indir
Member of AAL'05

[Bu mesaj Borbag tarafından 05 Ocak 2005 22:30 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Borbag tarafından 05 Ocak 2005 22:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

resim bir rafa kaldırmazsam surekli bir yeriyle oynamak kurcalamak istegi dogar icimde aaa burayı yalnıs yapmaısın veya aa burası yamuk olmus vs. bazen sadece tek bir çizik atarım geri yerine koyarım. sana da oluyordur buyuk ihtimalle.[signature][hline]...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 05 Ocak 2005 23:22 tarihinde demiş ki:
resim bir rafa kaldırmazsam surekli bir yeriyle oynamak kurcalamak istegi dogar icimde aaa burayı yalnıs yapmaısın veya aa burası yamuk olmus vs. bazen sadece tek bir çizik atarım geri yerine koyarım. sana da oluyordur buyuk ihtimalle.
desene o yüzden hiç bir çalışmanı göremiyoruz... ilginçmiş...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 05 Ocak 2005 23:22 tarihinde demiş ki:
resim bir rafa kaldırmazsam surekli bir yeriyle oynamak kurcalamak istegi dogar icimde aaa burayı yalnıs yapmaısın veya aa burası yamuk olmus vs. bazen sadece tek bir çizik atarım geri yerine koyarım. sana da oluyordur buyuk ihtimalle.

Yo olmaz bana, aklıma birşey gelir takılrı benım catlatır kafımı, onu kusana kadar cizerim sorna bitmiştir, bir dahaki kafamı kemiren fikre gecerim. Valla yok o kadar zamanım benım raftan indir kaldır kurcala falan[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...