Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik sigara tavsiyesi

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

Masticore said:

Komodo said:

Harbi sigara değil. e nargile. Starbuzz da dünyanın en kaliteli nargile tütüncüsü.

starbuzz'i ilk kez duyuyorum starbuzz tutunle nargile hazırlayan cafe var mı ist.'da ? hep el fakir nakla bahreyn

Valla bilmiyorum, kıbrısta denk geldim starbuzz kullanan yere. İstanbulu bilmiyorum. Ben arada alıyorum eve 250 grlık çok güzel aroması var orgasm oluyosun :) Onun harici de al fakher kullanıyorum.

Edit: Bu arada pahalı fiyatı 80-100tl arasına satıyolar 250gr ın
Al fakher da 1 kilosu 80 lira.

https://i.imgur.com/2ggBEfT.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Yaklaşık 15 modunu kullandım.Herhangi bir bilgi isteyen olursa mesaj atabilir.Nereden ne şekilde orjinal ürün temin edebileceğini,orjinal yedek parça ve likit konusunda yardımcı olurum.

İnternette her gördüğünüz siteden kesinlikle alışveriş yapmayın.Çoğu ürünlerin kullanım tarihi geçmiş gelir.Yada hiç gelmez .Ülkede yasak olduğundan, dolandırıldıgınızda pek bir yaptırımı olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Tabiki neden olmasın.

Başlangıç seviyesi ilk olarak dikkat edilmesi gereken.

1-Red kiwi ,joytech vs gibi firmaların 2000 li ortalarında çıkardığı basit üstten fitilli ürünlerden uzak duruyoruz.Para ve zaman kaybı

2-Ortalama düzeyde bilgi sahibi olmadan prof bir cihaz almıyoruz.

3-Ucuz ve yoğun pg içeren likitlerden uzak duruyoruz

4-İlk olarak kesinlikle tütüz bazlı likitler kullanıyoruz.Daha sonraları nikotin oranını düşürerek meyveli ve müdahili binlerce aromalı farklı likitler kullanıp sigaradan uzaklaşıyoruz.

5.Günde 1 paket sigara içen birisi 12mg nikotin ve aşağısı ile esigara kullanmaya başlasın derim.Daha sonra nikotin miktarı 9 6 0 şeklinde azaltılarak vucudun nikotin ihtiyacını kaldıralım.

6-İlk sistem voltaj ayarlı bir pil ve üstüne evod atomizer ile uygun bir set işinize görür.Daha sonra isteğe göre mekanik ve voltaj ayarlı box modlara geçiş yapılır.

7-İlk kullanıcı için kesinlikle subohm (ciğer çekimi önermiyorum)Öksürücem diye esigaradan soğursunuz.İlk deneyim normal sigara içimi şeklinde olmalı

8-İnternette ciğerde su topluyor buhar çektiğiniz için diyenlere.O zaman duş almayın hamama gitmeyin diyebilirsiniz.

9-E sigara alırken en önemli şey bence tedarikçiniz.Yani size ürünün yedek parçasını ve likitinizi temin eden insanlar.Çoğu kişi sadece paypal ile satım yapıyor.Harici hesaba para yatırarakda yapılır.Benim tedarikçim uzun zamandır alışveriş yaptığım için .Kredi kartıyla sanalpazar ilanı felanda açıyor.Google yazıp lan esigara 50 tl aha alayım dediğinizde size büyük ihtimal boş kutu yolluyorlar.O yüzden aşşağıda tedarikçi adreslerini paylaşıcam.

10-Bu işin içine girip de bir kombinasyon ile işi bitiren ben görmedim.Bende dahilim .Genelde ejderha gibi ateş duman çıksın diye takla atıp ciddi paralar dökeceğinize eminim.

En basit ve en kullanışlı sarım yapılması en basit sistemleri şuraya ekliyeyim vatandaş yararlansın.

Öncelikle ilk deneyim kesinlikle bu ucuz setle başlamalı,tedarikçi en güvendiğim firmadır.Aynı gün kargonuzu çıkarır.Herhangi bir soru ve öneri için mail ve cep telefonundan ulaşabilirsiniz.:Herhangi bir bağım olmadığından maddi anlamda ,bir sıkıntı olursa bana ekşimeyin .

Kullandığım için örnekleme açısından en mantıklı ve fp oranı düzgün set.

Vision spinner 2 batarya
Evod atomizer
Natura yada vapros vision likit seri
yedek atomizer başlığı

toplam maliyet 160 tl

-------------------------------
Clouper mini 30 wat boxmod
Samsung inr pil
Herhangi bir evod yada protank atomizer
yedek atomizer başlığı
likit

maliyet 250 tl
----------------------------------------
Para var huzur var diyorsanız başlangıç en sıkıntısız set

joytech mega one 260mah set
likit
yedek parça

380 tl

----------------------------------------

Kanger SUBOX MINI Starter KIT 50 Wat
likit
yedekparça

480 tl

Yani kombinasyonlar binlerce ve çoğu para tuzağı.Öncelikle oha çok pahalı diyeceğiniz aleti 1 kereye mahsus alıyorsunuz.Daha sonra size çıkaracağı masraf aylık 30 40 tl likit ve 30 tl atomizer yedeği olacaktır.

Mesaj dan kastım buydu.Ben bu yola giricem bana özel birşey tavsiye edermisin şu kadar param var derseniz yardımcı olurum.

Harici tedarikçiyi söyle zırvalama diyen olursa buyursun girsin kendisi kendi esigarasını oluştursun.

Buraya dikla

Harici ben bu kadar para vermek istemiyorum.Likitinden ,yedek parçasından ,boxmoduna piline atomizerine kadar elimde setler mevcut.Cüzi bir miktara yollayabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Lithran said:

sunu aciklarsan sevinirim

ya ben sigarayi birakali baya oluyor, arada bu elektronik naneden tutturuyorum.

sunlari 10 dolara her kosebasinda satiyorlar abd'de bayagi yaygin. https://vusevapor.com/

kartuslari da 7 dolar 1 paket sigaraya es degermis. normal sigaradan daha ucuz iste at kullan kartuslari. 2 tane de bataryasindan var 2 gun gidiyor sarji aksam usb ye takip sarj ediyorsun. kalem kadar bi boyutu var az daha ufak, cepte yer kaplamiyor falan. cok kullanisli.

gel gelelim icerigi nedir bilen yok. yani var da iste poligliserin mi ne oyle bir sey, su ve aroma diyor. detayli degil.

cok abartinca cildimde kizariklik oluyor ama asiri doz nikotinden mi yoksa icindeki maddelerden mi bilmiyorum. bir de sabah kalkarken zorluk oluyor fazla fazla uyuyorum cok ictigimin ertesi gunu.

sigara icerkenki ciger sorunlarinin oksuruk vs hic biri yok ama, aromalari da bayagi basarili. yani o koca modlar ipv4 falan burada cok ucuza var ama cebimde o kadar buyuk seyi hayatta tasimam.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

Lithran said:

sunu aciklarsan sevinirim

ya ben sigarayi birakali baya oluyor, arada bu elektronik naneden tutturuyorum.

sunlari 10 dolara her kosebasinda satiyorlar abd'de bayagi yaygin. https://vusevapor.com/

kartuslari da 7 dolar 1 paket sigaraya es degermis. normal sigaradan daha ucuz iste at kullan kartuslari. 2 tane de bataryasindan var 2 gun gidiyor sarji aksam usb ye takip sarj ediyorsun. kalem kadar bi boyutu var az daha ufak, cepte yer kaplamiyor falan. cok kullanisli.

gel gelelim icerigi nedir bilen yok. yani var da iste poligliserin mi ne oyle bir sey, su ve aroma diyor. detayli degil.

cok abartinca cildimde kizariklik oluyor ama asiri doz nikotinden mi yoksa icindeki maddelerden mi bilmiyorum. bir de sabah kalkarken zorluk oluyor fazla fazla uyuyorum cok ictigimin ertesi gunu.

sigara icerkenki ciger sorunlarinin oksuruk vs hic biri yok ama, aromalari da bayagi basarili. yani o koca modlar ipv4 falan burada cok ucuza var ama cebimde o kadar buyuk seyi hayatta tasimam.

Polyethelene glaychol ,çeşitli kozmetik ürünlerde krem ,dişmacunu gibi bazı tibbi ürünlerde kullanılıyor.Zararlı olmadığı söyleniyor.Zararlı olsa dişmacunu ve kremlerd kullanılmaz gerçi ama . şöyle bir kanı var Pg içerikli likit kullanırken dikkat edilmeli.Bazı kişilerde alerjik reaksiyon gösterdiği yazılmaktadır.

Bü yüzden oranlar iyi ayarlanmalı Vg bazlı likit alırkende 100 de 100 vg almak sakıncalı.Oda aynı şekilde sıkıntı çıkarabilir.

Mantıken şu şekilde olabilir. 20ml şişede yüzde 50 vg 50 pg likit,70/30 şeklinde likitler denemek daha hayırlı olur.O yüzden basit ve ucuz likitlerden uzak durulmalı.

Bu aşşağıdaki likitler el yapımı ve oranları yazmaktadır.Size uygun alerjik bir belirti göstermeyen likitleri kullanın derim.

Dikla

Şu linkide atayım bende uzun zamandır orada bulunmaktayım.Aklınıza takılabilecek bütün soru ve ecvapları inceleyerek bulabilirsiniz.

Ecigar
Sosyal ağlarda paylaş

Lithran said:

Kanger SUBOX MINI Starter KIT 50 Wat
likit
yedekparça

480 tl

RedallHoor said:

RedallHoor'un paylaştığı,
https://www.fasttech.com/products/0/10014058/2385501-authentic-kanger-subox-mini-black-starter-kit
şu ürün sahte mi şimdi?

Araştırdım biraz çoğu sitede fiyatı 50$ bandında. Senin verdiğin sitede 389TL.

Türkün türkten başka dostu yoktur durumu mu söz konusu burada, yoksa diğerlerinin hepsi çin replikasıda bu sitedeki orjinal mi
Sosyal ağlarda paylaş

Orjinalliğini teyit etmek için satıcı yada siteyle birebir iletişime geçmeniz lazım.Her üründe oldugu gibi esigara da klon ürünler mevcut.En anlaşılabilir şekliyle ,aldığınız ürünlerin altında barkod ve ürün parti nosu yazmakda.Aldığınız ürünün sitesine girip teyit etmeniz lazım.

Linkteki ürün orjinal mi değil mi burdan söyleyemem.Yurt dışında heleki çinde zaten fiyatlar ucuz .Sonucda tedarikçi stok ile çalışıyor.Gümrükte takılma riskinide elage ediyorsunuz.Fiyatlar ondan bu şekilde.Kimsenin kimseyi öptüğü yok.

Tedarikçi aynı gün kargo yapıyor.Siz aynı ürünü bu gibi linklerden getirebilirsinizGümrüğe takılır geri gider .En az 15 20 gün beklersiniz.Olay bu yani, bu yönden bakmak lazım.

İlla o satıcıdan alın diye diretmiyorum .Verdiğim forum linkinde satış yapan kişiler var daha ucuza 300 bandına kadar bulabilirsiniz.

Varsa yurt dışı bağlantınız hiç uğraşmayın tedarikçi ile.Sonuçda bu adamlar stoklu çalışıyor yüzde 100 de kazansalar normal yani.Kaçakçılık risklerini onlar taşıyor siz parayı basıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...