Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cafede tanışmak

hitler-

Öne çıkan mesajlar

erkekLer geneLde birbirLeriyLe iyi anLaşır , kadınLar gibi birbirLerinden nefret etmezLer :)[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

geneLde biz ERKEKLER ayırt etme işLerini en son beyinde bitiririz , ya siz kadınLar bu böLgeyi ne için kuLLanıyorsunuz ?[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

bende onu diyorum işte , tersten gidiyorsunuz hep :)

insan önce hisseder , sonra hissettikLerini düşünür ve karar verir

ama siz önce ne hissetmek istediğinizi düşünüp sonra ona göre hisLerinizi yönLendiriyorsunuz :)[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

beyni kuLLanmadığım sürece her yoLun aynı kapıya çıktığını sanacaksın[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 18 Ocak 2005 18:49 tarihinde demiş ki:
Gel tanış niye buraya topic açıyosun.
Yarın gelicem ben yine cafeye.

Görüşürüz canım...

hahah süperdi bu[signature][hline]Absolut, 13 Aralık 2004 17:31 tarihinde demiş ki:
Hayır fareden çok kokran biri değilim ama kulağımı burunumu yerse küserim :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
undomiel, 19 Ocak 2005 13:25 tarihinde demiş ki:
ciddi ciddi ilk ba$ta eelenceliydi ama $imdi sacmaliga donu$tu.hepimizin beyni var.artik tarti$mak istemiyorum.
hadi gule gule

yine bekLeriz küçükhanım[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Doo_m, 18 Ocak 2005 18:49 tarihinde demiş ki:
atesin war mi da diyebilirsin::)

Enbasitinden tanışmak taktiği,bişeyler varsa direk konuşursun zaten.[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/
|. | . /|/. /|/ .... |__ .. |__
_______/___/___/_____/____

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
[Pati halay ve bale ekibi kurucusu]
Sosyal ağlarda paylaş

Çaktırmadan ekrana fln bak cafe ortamında bi hatun?? bence kesin msn, icq olaylarına girmiştir çaktırmadan msn'ini fln öğren konuş muhabbeti aç sonra selam ben O'yum de sonra bi an müzikler çalmaya başlasın ortam karanlık ve kırmızının tonları şeklinde bi hal alsın kızı öp (dudak dudağa action yap)..[signature][hline]
Mana alassë equë inyë Turk!!!
K.S.D.M.P.A.L
Sosyal ağlarda paylaş

bence git direk kızla muhabbet et naber napıon adın ne aa bende bu siteye takılıom falan de.Benim başıma benzer bir olay gelmişti amcamın net cafesinde çalıştıım dönemde hep cafenin onunden bir kız geçiodu bana bakıodu bende bikeresinde " bi daha bak el sallıcam " dedim baktı el salladım oda el salladı ertesi gun baktıında "bidaha bak cep numaramı vercem" dedim
baktı yanıma geldi hadi ver ddedi verdim sonra muhabbet etmeye başladık ertesi gun çıkmaya başladık[signature][hline]www.60yil.k12.tr
Pati radyoda pandomim gösterisi yapıyorum beklerim......
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...