Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cafede tanışmak

hitler-

Öne çıkan mesajlar

Bunların hepsi yalan en klasik tanışma taktikleri bunlardır:

- Afedersiniz sizi bi yerden tanıyormuyum? İsminiz osmaniye mı(bu değişken tabi) Şu şu okulda okudunuz mu? Hmm osmaniyeye çok benziyorsunuz ama zaten osmaniye x senede bu kadar güzelleşmiş olamaz.. (son cümleyi kızın tepkilerini değerlendirten sonra söyle yada söyleme terslenebilirsin çnkü yada gülümser)

-Saatiniz var mı? Sizi sürekli burda görüyorum, bu civardamı oturuyorsunuz vs vs..

-Ateşiniz var mı? (Devamı yukardakiyle aynı)

Bu kadar aklıma geldi bu saatte..[signature][hline]Touch of death is never gentle...

[Bu mesaj Slat tarafından 19 Ocak 2005 00:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kesişiyoz demişsin bakışırken hafifçe başınla selam ver baktın oda selam verdi gülümse filan sonra yanına git hal hatır sor birşeyler içermiyiz konusuna gir ondan gelen cevap ve hareketlere görede devam et muhabbete nedir bu kadar abarttığınız anlamıyorum ki
hem kızla da bakışıyoz demişsin o da beğenmese bakmaz bakıp bakıp ta merhaba diyince terslicek değil ya
Sosyal ağlarda paylaş

said:
undomiel, 19 Ocak 2005 12:27 tarihinde demiş ki:
gidemiorum =( böhü

işte böyLe bir yapıştıLar mı başka bişey görmez gözLeri
hadi koLaysa geL kurtuL şimdi :)[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

önce biraz güldürmeye bak yanına bi arkadasın fln geldıgı zmn espri yap ama ınce bı espri yap kjı oda hjafiften sırıtsın daha sonra ona doru bak hafiften kes fln ondan sonra ztn enınde sonunda bi ara sana bakar ondan sonra sende ona ondan sonra teyy :)[signature][hline]DJ Tiesto
Sosyal ağlarda paylaş

said:
undomiel, 19 Ocak 2005 12:48 tarihinde demiş ki:
espri yapmasini tawsiye etme cünkü espri yaptiklarinda ortamda souk du$ etkisi yaratan tipte olanlari da vardir
(bkz: Mave)

arada bir soğuk suya sokmak Lazım ki ayıLsınLar rüyadan[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...