Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fiyat Sorgusu a.k.a. Price Check

Jeeztro

Öne çıkan mesajlar

Elimde 2-3 yıllık bir Xbox 360 var, JTAG li (jtagdi sanırım adı epey oldu hatırlamıyorum). Kırdırdım kısacası, internetten oyun indirip içine atılabilen şekilde. Elimde 4-5 tane oyun da var teki GTA 5, orjinal bu. Ben bunu satmaya kalksam kaça gider. Ha Kinect de var, iki de gamepad var işte. Zamanında mallık edip 1,200 TL vermiştim, 200 TL ye satabilir miyim ya da zorlasam 300 ? Para lazım da, kullanmıyorum zaten. En fazla 20 - 30 kere açmışımdır aleti.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir an yamylik yapasim direk cokesim geldi sordugun fiyatlardan da kiyamadim hdjd.

Abi en az 500 600e satarsin. JTAG var kinect var, 2 joystick var. o joystickler bilgisayarda da kullaniliyor tek tek satsan sirf onlar 150 200 eder su an. Kinect de ev partilerinde falan akiyor; kimse xbox one almadigindan hala en iyi motion sensor ve related oyun zenginligi xbox360'ta. Sakin 200 300e falan vereyim deme.
Sosyal ağlarda paylaş

600 e sattım DH cinin tekine 200 tl falan zarar etmişim sanırım sahibinden.com fiyatlarına göre.

oynamıyorum ya işte o yüzden satmak istedim, zaten abimin ps4 de epeydir kenarda duruyor muhtemelen onu taşırım benim eve nasılsa oynamıyor herif.

acil para lazım oldu zaten iyi oldu, ay sonuna kadar iki dürümlük parayla geçinmem mümkün değildi fasd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...