Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kağıtta adrenalin

Chemical

Öne çıkan mesajlar

şimdi buldum bu olayı
çok eylenceli
insanı geriyo.

Şimdi bir A4 kağıt alıyorsunuz
bu şekilde katlıyosunuz(katlama esnasına sağdan soldan taşıcak kaale almayın devam edin)
(bunları çizerken mod oldum soldata ehey)

Bunu yapması çok basit çat çat diye katlıyon oluyor
Okulda bile defter kopararak yapabiliosunuz çakmak lazım bide:)

multi:
Birkaç arkadaş yapıyosunuz bu kağıtlardan
mermer yanmıyacak bi yere geçiriyosunuz yere tepsi koyuyosunuz ki kararmasın yerler
Sonra ortaya mum koyuyorsunuz yakıyosunuz mumu
yada biriniz ortaya çakmak yakıyor

Sonra aynı anda ateşe tutuyosunuz orada görüldüğü gibi uçlardan.

Eğin
bükün
yan tutun
naparsanız yapın

Ama bir yere dokundurmayın ve üflemeyin.

İlk yanan ve elinden kağıdı tutamayıp bırakan
kaybeder

single:
Bunu şimdi buldum
Kağıdı yapıyosunuz
çakmağı alıyorsunuz
çişiniz varken tuvalete oturuyorsunuz
tam işemeye başlarken kağıdı yakıyorsunuz
Kağıt yanarken bırakabiliceğiniz tek yer klozet olduğundan ve klozette siz oturduğunuzdan işinizi bitirip kalkana kadar hiçbirşey yapamıyosunuz (yere atmak ve üflemek yok yere atarsanızda tahminen halı olur)

sora eliniz ısınmaya başlıyo iyice sıkıosunuz kendinizi hızlandırmak için
elin yansa kalkıp klozete atamıcan etrafı batırırsın malum durmuyo
Yere atsan yer yanacak
üflüyerekte söndürsen hertarafa uçuşuyor ayrıca sönmüyor genellikle

Sora tam yakmaya başlarken işiniz bitiyo hemen kalkıp klozete atıosunuz yanan kağıdı sönüyo.

Tabi eliniz yandıktan sora hala kalkamıyosanız hem eliniz yanıo hemde yerlere attığınız için bütün yerler yanıyo

Budur.[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Kedimin resimlerine gider

Sosyal ağlarda paylaş

Bide "ya chem ne boş adamsın bla bla i suck" falan diyenlere şunu dicem
Bu okadar bilinmedik bir olay diil daha önce görmüştüm tuvalet versionunu ben yaptım ama:P

Okulda yada böyle birkaç arkadaş toplanmışken oynanabilicek süper eylenceli bi oyun

Buna benzer olarak
Kıral vezir (para ile oynanan)
Kule şeklinde el kızartmaca(önce el masaya konuyor üstünde başkası elini çaat diye yapıştırıyo sıra ile devam ediyo herkez 2 elide yapıştırdığından vurduğun kişi sana gelirse fena yapıyo ilk aah yapan eleniyo)
Bildiğimiz el kızartmaca
Ayrıca bu aralar moda olan şoklayan oyuncaklar var(4 tane kol var kolları tutuyosunuz ortadaki ışık böyle yeşil yeşil yandığı an tetiğe basıyosunuz en yavaş basan ve en geç tepki verene cihaz tetik mekanizmasındaki metal levhalara yüksek amperli elektirik veriyo bişi yapmıyo ama çok pis zıplatıyo LAAANA ALANNNAAN yaptırıyo)[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Sosyal ağlarda paylaş

Hoca lise hayatım boyunca, tuvalet yaktık, çöp yaktık, kapı kırdık, kapı söktük, sıraları camdan aşağı bile attık ama böle şeyler yapmadık.[signature][hline]Eu sinto, todos os povos no mundo estou tentando dirigir-me louco, e aqui eu estou indo louco...

[Bu mesaj Alexi_Septimus tarafından 27 Ocak 2005 03:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 27 Ocak 2005 02:56 tarihinde demiş ki:
çişiniz varken tuvalete oturuyorsunuz
tam işemeye başlarken kağıdı yakıyorsunuz
Kağıt yanarken bırakabiliceğiniz tek yer klozet olduğundan ve klozette siz oturduğunuzdan işinizi bitirip kalkana kadar hiçbirşey yapamıyosunuz (yere atmak ve üflemek yok yere atarsanızda tahminen halı olur)

ehe iyi hoş da..

1- tuvaletin yerinde halı olmaz
2- erkekler çişlerini ayakta yapar oturarak değil, klozete atılabilir bu yüzden
3- ya da benim çok pis uykum geldi

[Bu mesaj DeLi_CeVaT tarafından 27 Ocak 2005 03:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende ortaokulda böyle şeylerle çok ilgileniodum, yok kolonya yakmalar,alkol patlatmalar filan ama ellerim ve vücudumda bissürü yanık izi geriye kaldı.
(Ha bak şu an benim yaptığım bişey aklıma geldi, şimdi cam kolonya şişesini boşaltıosun bi yere. Tabi iç kısmında kurumadan biras kalıo. İşte şişeyi boşalttıktan sonra hemen içine 1 kibrit atıcaksın, Süpper bi ses çıkıyo. BASS yani.tehlikesizdir.) (bi de bunun bi ileri seviyesi bildiklerim var da, bunlar tehlikeli.Tenis topuyla patlamalar filan)[signature][hline]Hold me my sweet,Hold me love,Hold me god...
Sosyal ağlarda paylaş

tenis topuna falçada ile yarık açıyorsun
içine bütün kibrit ucu dolduruyorsun
bulabilirsen heryere sürterek yakılan kibritlerden de koyuyosun
onu bulamazsan yarığa fitil takıyosun
yakıp atıyorsun
çarptığı yerde özel kibritindne bulduysan patlıyo
olmadı fitille patlyıo[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Sosyal ağlarda paylaş

sen balon yapmaya devam et
ugraşma böyle şeylerle[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Rahan, 04 Ocak 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..
Sosyal ağlarda paylaş

Ehehe şunun eski title'ını geri verinde rahat etsin, yazıp durmasın böyle şeyleri foruma :)[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...