Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bende Resmen Aranızdayım

ZUB

Öne çıkan mesajlar

Uzun bir araştırma döneminin ardından ( 1 hafta kadar :) )
En sonunda oynu aldım patchimi yaptım ve Eclipse server ında oyna başladım
Bugun sabahtan beri yaklaşık 9 saattir durmaksızın oynuyorum :) elimden geldiğince bişeyler yapmaya çalıştım ama şu ana kadar iyi mi geldim yoksa yerimde mi sayıyorum merak ediyorum

Bu yüzden şu ana kadar yaptıklarımı Sizelere anlatmak ve durumumun iyi mi kötümü olduğunu sormak istiyorum :(

48k crediye sahibim
marksman skilliyle başlıyıp rifle in 3. kutucuğuna kadar geldim
scout ve artisan skillerini teach ledim

Bundan sonra ne yapmam gerekir nelere ağırlık vermeliyim ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZUB, 26 Ocak 2005 20:17 tarihinde demiş ki:
Bundan sonra ne yapmam gerekir nelere ağırlık vermeliyim ?
bu konuda swg sitemizdeki meslek rehberlerimizden yardım alabilirsin.

oyun hakkında kısa kısa tavsiyeler vermek gerekirse:
- newbie liğin tadını çıkar. oyunu 9 saat gibi uzun sürelerle oynama, sıkılman çabuk olmasın
- başka oyunculardan çok fazla yardım alma (gerek para, gerek item açısından). kendin görev yapıp para kazanmaya çalış, başkalarından almaktansa kendi paranla aldığın item'lar seni çok daha keyiflendiricektir
- oyunda gördüğün türklerle irtibata geç, hatta benim yaptığım gibi her gördüğün türkü friend listine ekle. elbet bi gün işin düşücektir, bu bahsettiğim "iş" muhabbet bile olabilir :)[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

cigerim sen söyle bi dantonie ye dogru bi gelmeyi denesene :) meraklanma türkler birbirlerine yabancılardan görecegin den daha cok yardım ediyorlar, tatondaysan turk görmek istiyorsan oradada krayt graveyarda gitmeni tavsiye ederim sana agir gelir ama orda kraytla ugrasan bikac turk görebilirsin :)[signature][hline]SWG - Ugur Mistwalker - Eclipse
SWG - Reiken Mistwalker -Eclipse
"Artisanlarin krali"
EQ2 - Reiken - Ranger - Runyeye
Sosyal ağlarda paylaş

İlk olarak zaten Danto/min post taydım :)
geldim gezdim yani oralarıda

Ama sabah erken saatlerdi :) kimseyle karşılaşamadım , Sonra dedim ver elini Tatooine :) derken öyle kaldım :)

Sizlere yeni bi sorum daha olucak şu an rifle skillimin 4. kutusunu dolduruyorum o bittiğinde direk rifleman mı olmuş olucam ? yani direk profession alabilcekmiyim ?
Sosyal ağlarda paylaş

Kanıma giren bu totoş herifle beraber başladık. Ostangrovaz nickiyle aynı sunucuda bende bu adamla takılıyorumi. Daha bugün aldım paketi, önceden onun karakterine kasmıştım falan filan..

Oyunda denk gelirseniz, mesaj atarsanız sevgi yumağı oluruz, kaynaşırız, sıcak dakikalar yaşayıp buhar olur bulutlara karışırız.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZUB, 27 Ocak 2005 12:32 tarihinde demiş ki:
Nasıl ya ? şu an novice marksman im rifle 4. kutuyuda bitirince novice rifleman mi olucam ?

Valla ping çok ama sabah saat 10 civarı 267ping le oynadım

İlerleyen saatlerde 2000-3700 arası ping de oynadım :)

Rifleman olabilmek için rifleman skili alman lazım 4. kutucuğu bitirince 4. kutucuğu bitirmiş olacaksın sadece[signature][hline]Duyduk duymadık demeyin Cem_Jedi yeni bir nickle gine hortlamıştır!! Kutlamalara başlayın. Birilerinede ip ne işe yarar öğretin.
Sosyal ağlarda paylaş

o skill i nasıl alıcam ? biri train mi edicek ?

Bir de Yeni başlayan bir chara göre nasıl bir armor giyilmelidir ?
Hangi armor lar iyidir ?

Bazaar terminalde satılan bone armorlar nasıldır ? (başka armor bulamadım)
ve acil satılık armor + carbiiner + sword/blade aranmaktadır :)

Ama oyunda vericek param biraz az :(
Sosyal ağlarda paylaş

4. kutuyu alınca novice rifleman kutusunu almak için xp kasabilirsin. sonra novice rifleman ı alınca resmen rifleman olacan marksman gibi skills ekranında bi rifleman eklenecek. daha buff alacak duruma gelmeden armor olayını pek kafana takma derim...[signature][hline]?????????????????Bugün Alomatik için ne yaptın?????????????????
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...