Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Modified by AktifTablet

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

NOT1: Pencerenin köşelerindeki yamukluk demircinin öküzlüğüdür.
NOT2: Boyanın daha iyi olmayışı havalarının düzelmeyişindendir.
NOT3: Parmak izleri, evet onlar benim öküzlüğüm.[signature][hline]A.K.T.I.F: Android Keen on Terran Infiltration and Fighting
T.A.B.L.E.T: Transforming Artificial Being Limited to Exploration and Troubleshooting
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kadar tutan ne? Sadece modifikasyonsa eğer plexiglass 30lira falan. Demirciler üç beş kuruşa pencereyi kesiyolar ama şimdiki aklım olsa 30milyona bi dekupaj alır kendim keserim. IDE kablosu hariç bütün kablolari kendim topladım. PSUnun kalın kablosunu 3milyona aldığım telefon kablosuyla, diğerlerini de bantla. Onun haricinde bişey yok. Fan yerlerini kendim açtım, matkap yeterli oluyor ama daha temiz olması için dekupaj lazım.
Fanları mod saymıyorum. Zaten görünüşlerine göre değil çıkardıkları sese göre fan alıyorum.
Para verip aldığım bir neon, kasanın altına yapışmış bulunan mavi ışık saçan kablo (kasanın altından gelen ışık fotorafta görülmüyo), ve öndeki led yerinden çakan bi flaş var. Bunların her biri 6, 7 $ falan.

Ön panelde -şu flaş hariç (tabii ki fotorafta görülemiyor)- bi modifikasyon yok. Hazır süslü püslü bi panel almaktansa, kendi lcd panelimi kendim yapmak istiyorum ama vakit bulamıyorum. Boyaya yeterince bulamadığım gibi. Sonra daha bir sürü yapmak istediğim şey var ama kim bilir ne zaman...
Modifikasyon başlar, bitmez.
Bişeyler daha yaparsam koyarım yine buraya.[signature][hline]A.K.T.I.F: Android Keen on Terran Infiltration and Fighting
T.A.B.L.E.T: Transforming Artificial Being Limited to Exploration and Troubleshooting

[Bu mesaj aktiftablet tarafından 27 Ocak 2005 23:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...