Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adolf Hitler'in UFO'ları

DiabloTyrael

Öne çıkan mesajlar

kaynak vermek bıraz sakat olurda bole seyelr yapıyoruz bızde yakında bunalr serı uretıme gecıcek o zaman duyrurular basına soyle bı 800-900 tane uretsek zaten yeter bıze turk bırlıgını olsuturmak ıcın

bıraz malıyetlı olucak ama yapcıak bsıey yok elde ne yapalım bıde bunu gorunce connıelrın suratındakı ıfadeyı dusunun

aletın gızlı olan ozellıklerınıde acıklıyım barı

General and Technical Data

Model number: RGM-23T
Unit type: general purpose arm slave
First deployment: - (Prototype)
Manufacturer: Aselsan/Roketsan
Operator: Turkish Ground Forces
Accommodation: pilot only, in standard cockpit in torso
Dimensions: head height 18.0 meters
Weight: empty 39.8 tons; max gross 56.3 tons
Construction: titanium/ceramic composite on semi-monocoque frame
Powerplant: Minovsky type ultracompact fusion reactor, output rated at 1720 kW
Propulsion: rocket thrusters: 73480 kg
Performance: maximum thruster acceleration 1.31 G; 180-degree turn time 1.5 seconds
Equipment and design features: sensors, range unknown
Fixed armaments: 2 x 60mm vulcan gun, fire-linked, mounted in head; XB-G-1065H beam saber, power rated at 0.38 MW, stored in recharge rack in backpack, hand-carried in use; RGM*M-Sh-ABT/S-00195 shield, mounted on left forearm
Optional hand armaments: BOWA*BR-S-85-C2 beam rifle; HFW-GR*MR82 90 mm GM rifle, clip-fed, 30 rounds per clip
Sosyal ağlarda paylaş

Kendisi benim bir arkadaşımın yaptığı Gundam maketi oluyor da ondandır gerçek durmayışı :) Bir ara bulduğumuz her maketin Türk versiyonu da yapılmaktaydı bu da onlardan biri.

Bundan başka Türk Eurofighter, Türk Rafale tayyareleri falan görmek isterseniz www.modelsitesi.com adresinde galeriler bölümünde hepsi mevcut.

Korsan viktor :)
Sosyal ağlarda paylaş

kendıme korsan gundam yaptım zaten boole eyepatch var bı gozunde :)
şaka maka adam guzel yapmış bır beyazla yeşil pek gitmemiş naısl kamuflaj o ole yaa kara aytsa yemyesıl cıkcıak ormana gırse bembeyaz hehe

bende kendı serıelrımı tamamlıyorum boyle turk gundamı yapıcam fecı gazı aldım resımlerden heralde boyle eskıelrden bır tane cevırırım zeta yı modıfıye edelım dedım gundam fanboyları sallandırıyordu benı setayı abıdık gubıdık emellerıne alet etme dıe :P

[ Mesaj 10 Mart 2006, Cuma - 10:05 tarihinde, Viktor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Kullandığı renkler Cobralarda kullanılan 3 renkten geliyor olması lazım, bir de Nato Black olacak ama kullanılmamış.

Fantaziye dönme işi eğlenceli gerçekten ama tank top tüfeng ve tayyare ile uğraşan bendeniz için bu abidik gubidik robotlar pek çekici gelmiyor...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
Moss said:

Cahillik kotu sey o doneme ait sadece kulaktan dolma bilgilerle bu yasa kadar gelmis insanlara tabiki komik gelebilecek bi yazi gelismelerin tam bole oldugu konusunda hala tartismalar var ama Hitlerin yaptigi arastirmalar bununla sinirli deil dunya uzerinde insanliga hukmetmis nesneleri arattigi tabi ki doru ki ayrica bole konularda sadece Hitler deil zamaninda Ataturkte arastirma yapmis Turklerin kokunu ararken kayip bi kitayi enine bonuna arastirtmistir...[signature][hline]Istanbul seni hapsetmis
(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...