Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marmara Yelken Kulübü yıkıldı

kaleidoscopic

Öne çıkan mesajlar

Yazık olmuş ama gerçi bu son günlerde yıkılan yerlerde çeşitli işler dönmüyor değildi...
Piramid mesala bazı mafya babalarının eline ruhsatsız bir biçimde düşmüş. O mafya babaları aranırken bu ortaya çıkıyor ve yıkılmıştı. Yelken kulubu ise tamamen üzücü bir olay orada ne güzel anılarım vardı...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu olaya en güzel tepki şu sekilde gerçekleşir.Kimse ortamdan sorumlu belediye başkanı şöle temiz bir suikast ortadan kaldırarak vericesin mesajını.
Böle Bravo , kınıyorum , helal falan boş bu işler
direk sonuca gidiceksin.[signature][hline]Wow da Japonyadan bi adamla konustum evinde 8mbit baglantısı varmış.Ofiste 24mbit.Teşekkürler Türkiye.
Sosyal ağlarda paylaş

bir tane adam gibi yelken klubü vardı oda giymiş oldu böylece..bravo.[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
billur, 27 Ocak 2005 16:52 tarihinde demiş ki:
İstanbul belediyesi son birkaç gündür sahildeki kaçak yapıları yıkıyor.Hatta dün akşam haberlerde bayağı bir gösterdiler.

Ama yıkılacaksa da niye daha önceden haber verip tekneleri filan sağlama almalarına izin verilmemiş onu anlayamadım.

Haber verdiyseler bile acaba yelken klubu bunu ipledi mi? Bence cevap olarak hadi gelin yikin ahaahah demislerdir. Kimin aklina gelebilir ki? Yikildiktan sonra da feveran ederler.

Bence iyi olmus. Gecekondularin yerleriyle sahilyolu bir degil. Belediye o sahili bastan insa etti. Park falan yapti. Eh bi projen varsa ona uyman gerekir, yelken klubude arada kaynamis iste. Yonetim calissa kabahat, calismasa kabahat.... bilmiyorum...[signature][hline]Tulahr
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi illa çalışıyo olması için Türk Yelkenciliğine bu kadar emeği geçmiş bir yeri yıkması mı lazım..

Şimdi tuttursalar Anıtkabir'i yıkacaz park yapacaz oraya diye, mantıklı mı şimdi bu ?[signature][hline]Never come near me again..
Do you really think I need you..
John_Petrucci, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan

[Bu mesaj Spidee tarafından 27 Ocak 2005 17:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Türk yelkenciliği için üzüldüm ama Türk Yelkenciliğinin belkemiği olması sahildeki kaçak yapı yıkma operasyonunu engellememesini gerektirmez diye düşünüyorum...[signature][hline]Amor omnia vincit.
Cogito, ergo sum.
Dabit deus his quoque finem.
Damnant quod non intelligunt.

Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...