Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marmara Yelken Kulübü yıkıldı

kaleidoscopic

Öne çıkan mesajlar

bravo ist byükşhr belediyesi.
Süper bi iş başarmışlar.
Spor da ney ya. Hortumla hortumlayabildiğini, başkasının arazisine bin, peşkeş çek sağa sola.
Doğru yoldasın AKP, çok takdir ediyorum vallahi.[signature][hline]Everytime I see you falling I get down on my knees and pray.
I'm waiting for the final final moment you say the words that I can't say...

Üşenme gir takıl,üyeliği de çok kolay hem!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spidee, 27 Ocak 2005 01:24 tarihinde demiş ki:
E oha bu ne ya, hangi akla hizmet yapmışlar acaba böyle birşeyi..

hizmet ettikleri bence akıl değil ya, neyse....
pramit de iş yapamadığından yıkıldı. son zamanlarında hakkaten acınacak haldeydi, gidenler bilir. zaten işin tam zirvesindeyken (ve dolayısıyla herkesin gözü önündeyken) o kaza olayı bitirdi adamları. bir daha kendilerine gelemediler
not: kaza hakkında neredeyse hiçbirşey hatırlamıyorum, sadece yıllar önce olduğunu ve galiba ölümle sonuçlandığını hatırlıyorum[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
A fall into the ditch makes you wiser.
beleş D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın. tık, indir
Member of AAL'05

Sosyal ağlarda paylaş

yuh ki ne yuh soylenecek o kadar sey varki ama ne yapalım hukumetimiz bizim onlar buyuklerimiz malesef :([signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

o diil de caddebostanda oturuyorum olaydan habersizim. piramit dediiniz fenerbahçe'deki piramitse ondan da haberim yok.[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

Yani ne desem bilmiyorum ki ...

Demek kaçakmış yelken klubü . Demek izinsiz yapılmış .

E ulan şerefsizler Gidip Sultanbeyliyi Dümdüz etsenize , hergün yeni yeni gecekondu mahallelerini Istanbulumuza armapğan eden nice yerleri dümdüz etsenize .

Ama Etmezsiniz tabi çünkü onlar size oy veriyor değil mi ... İşte bu kadarsınız . Zavallısınız .[signature][hline]MaXi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...