Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-life serisinin konusu.. (spoiler)

Dungeon_Master

Öne çıkan mesajlar

obaaa fegro =D
bu arada opfor ve blueshift'i oynamamıştım ben. onlardaki konu neydi? yani hikayenin akışına etkisi var mı?[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Shephard'ı kesinlikle oynamak istiyorum varya ... Gordon'dan daha fazla severim o adamı ( çünkü ilk yurtdışından getirttiğim oyundu :) )

abi ben a S.A.W. 'ı kesinlikle unutamıyorum ... hele bir de desert eagle'ım varsa yanında :)[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

ya kimi oynattığımızı biliorum. opfor çok az oynamıştım helikoptere yetişemiyoduk. yani sonrası nedir gman opfor'da bizim elemana neetmiştir ve niye? :)

blueshift de tahminim sadece barney'in kurtuluş çabası. gman'in alakası var mı?[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

benım anlamadıgım seyler war simdi bu bilmemne brown (sokaklarda panolarda brifing veren) Dünyayı uzaylılaramı sattı yaşamak için ?
2-Basta bize dalmıyolardı sonra neden dalmaya basladılar , teleport olurken o Liderin odasına gidince adammı alarm verdi ?
3.amacımız ne ?City 18den cıkıp nereye gitçez ?[signature][hline]Muhtaç oldugun kuvvet damarlarındaki asil kanda mevcuttur !
Sosyal ağlarda paylaş

dr. breen kendi hayatini kurtarmak icin combine'larla anlasma yapmis, ben size dunyadakileri ayarliyim, siz beni iyi sartlar altinda yasatin tarzindan bisi...

ilk basta insanlari sadece kontrol altinda tutuyolar. kimsenin sesi cikmiyo. daha sonra anonslarda "miscount detected" gibi bi sesler duyuyosunuz. gordon'un city 17'de olmamasi gerek yani. sonra seni yakalamaya geldiklerinde sen kacinca da saldiriyolar tabi. daha sonrasi sen baya bi combine kici tekmeleyince iice pesine dusuyolar, ve ayrica dediin gibi breen basta alarm veriyo. sonra da senin gazinla citizen'lar da ayaklaninca ortam iice karisiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bundan bi 4 ay sonra 3 için hazırlıklar başlıcak .!

Oyun yine bitmiyo ...[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
--------------------------------------------------------------
| Sahip olduğun gücü asla gösterme !
|
Sosyal ağlarda paylaş

Half-life 1'i tekrar bitirirken doktorlardan birinin odasının girşindeki yazı dikkatimi çekti.. (HL 2'deki duvarda resmi asılı profesörlerden en sağdaki bizim şerefsiz Gabe'in odası :) )

[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...