Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[WARCRAFT] DotA Allstars

zlorwf

Öne çıkan mesajlar

yok bu rpg değildi galiba dota

bunda da hero seçip bodoslama dalıyodunitem fln alıyodun
buda hoş bi map ama
geçen gün D&D diye bişeye girdim
işte 1 tane DM felan var
summon ediyo biişiler felan
ilerliyosun zindanlarda güzeldi gayet
o çok hoşuma gitti ama Bnette arıyom bulamıyom kurulu bi oyun bundan :P[signature][hline] BabacumMostors, 08 Temmuz 2004 15:47 tarihinde demiş ki:
"DONGU" yaz 2193 e gönder kısır döngü içinde yaşamaya başla. hatta kısırlaş ne bilim ol bişiler
Sosyal ağlarda paylaş

Bu mapden nefret ediyorum. Ben hiç beğenmedim. Saçma sapan item sisteminden başka hiçbir artısı yok. Kurulan 5 oyundan 4ü DotA olunca merak ediyorum acaba adam millete paramı veriyor benim haritamı kurun diye? Tiksindim ıyk.[signature][hline] Aşk ve pilav böceği

555, 13 Temmuz 2004 12.30 tarihinde demişki:
Ben birşey düşünmüyorum, zaten istesemde düşünemiyorum.

555, 1 Temmuz 2004 00.01 tarihinde demişki:
Ben tavuğun en çok pirzolasını severim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 5 ay sonra ...
uplıyacağım için kesin soran olur diye baştan download adresini veriyorum:
http://www.dota-allstars.com/

Medusa (Scourge) için güzel bir build yarattım.Henüz PvP de denemek nasip olmadı ancak dengeli oluşundan oyunu kazanmaya katkısı olacak bir karakter olduğunu düşünüyorum.

Mana Shield üzerine kurulu bir build.Mana Shield açılana kadar Attribute basıyoruz, eğer Attribute da kapalı olursa Purge alıyoruz.Split Arrows açıldığı anda ona abanıyoruz, Chain Lightning almıyoruz çünkü manadan tasarruf etmemiz lazım, Split Arrows Chain'in işini manasız görecektir.Oyunun sonuna kadar böyle giderse Purge sadece level 2 olabiliyor bu yüzden rakibe göre Attribute yerine Purge basılabilir.
Purge slow factor dizilimi ise şöyle:
said:
Level 1 - 2
Level 2 - 3
Level 3 - 4
Level 4 - 7

Görüldüğü gibi level 4'e getirmek çok farkettirir PvP'de ki bu Medusa ranged bir hero olduğundan önemli.

Item olarak ise Mask Of Death alıp, Mana Shield açılınca iki tane Sobi Mask.Onlar dışında ise Eye Of Skadi recipe ine gitmeye çalışıyoruz.2 Ultimate Orb + Point Booster istiyor ki bunlar tek başına bile iyi iş yapan itemlar.

Mana Shield + Life Steal ve yükseltilmiş statları birleştirince tam bir dayanıklılık abidesi oluyor.Oynarken yapılabilinecek en harass taktik HP çok azalana kadar Purge atıp düz saldırmak, Purge az mana istediğinden ve bizde deli gibi stat olduğundan sorun olmuyor zaten 1 tanesi 7-8 saniye sürüyor.Bunu yaparken Purge ü fazla abartmıyoruz çünkü HP azalınca manamızın tamamen dolu olması lazım.HP azalınca Mana Shield ı açıyoruz, Life Steal devam ediyor, HP doluyor.

Etraf kalabalık değilse HP düşürmüyoruz, direk mana shield açıyoruz nasıl olsa creepler etkisiz.HP düşürmeye gerek yok, arkadan gelicek bir düşmanın yaratacağı riski elemine etmiş oluyoruz.[signature][hline]Here, let me ask you a question. You heard of a place called Shell Beach?
Sosyal ağlarda paylaş

valla medusa icin en guzel itemlar
1 monkey king bar
2 kyanon

bunlari aldiktan sonra istege gore stygan a gidile bilir tabi

baslangicta ise ilk 3 tane nulls talisman sonra powertreats sonra mask of death tabi bir yere 1 tane shobi mask sikistirmak faydali olur ve gerklide alinma zamani size bagli ben genelde boot of speed ten sonra alirim shobi maski

Oyundaki en kotu sey armor olmamasi bu yuzden en cok kim damage verirse avantaj onda oluyor o yuzden monkey king ve krayonu tek geciyorum
Sosyal ağlarda paylaş

o yukarda yazan medusa pvp taktıklerı fln 5(ytl cinsinden) para etmez eger chaine gıtmezsen zate baslarda cok ezılırsın ve purge e 1 versen yeter basta fln eye of skadi her heroya gzl olan bır item zate[signature][hline]U reached the secret too soon, U cried for the moon.
And then one day u find 10 years got behind u,No one told u when to run,U missed the Starting gun....
Sosyal ağlarda paylaş

Medusa ya once Bruıze sonra aganım yapılması lazım..

Skıll olarak da baslarda purge ve chaın gıdıp mana shıeld ı sonlara dogru vermek lazım..Bu arada purge e 1 lvl vermek yeterlı..

Tabı dota da pek pvp olmaz..Bız clan olarak yaptıgımız maclarda 2 lı 3 lu sıkıstırmalarla hero kıll e gıdıyoruz..

Medusa nı en guzel yanı kazara base ınızı kaybetsenız bıle tek basına defans yapabılmesı..[signature][hline]Darti lvl 17 Undead Roque,Test 9

[Bu mesaj Dartagnan_DS tarafından 11 Ocak 2005 21:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Warcrafta çok zaman ayırıyorum. Eskiden DOTA severdim. Sıktı artık warcraftın *chatli dövüşü* oldu. Bide bazıları var sırf dota oynuyolar. Utanmadan durup dururkende gel dota kapışalım Herkezi keserim kralım diyolar. Başka map e davet edincede Gelmiyolar, kaçıyolar. Dota Yüzünden warcraftta lamer türedi. :/[signature][hline]Still im Hunted
Still im Hated
Now my blind eyes see other Can NOT
Sosyal ağlarda paylaş

Battle.net'te phantom assasin aliyorum genelde hic taktige gerek kalmiyor +60 agility ile lvl 15 civari kimse duramiyor karsimda. En son oynadigimda 1000 crit vuruyordum adam ne oldugunu anlayamdan oluyodu. Bir tek mayinlar sorun yaratiyor.[signature][hline]With his holy cross raised high, he shouts a warcry against evil.
Sosyal ağlarda paylaş

bu saate kadar yine dota oynadım ama fenalık geliyor
Bir kere şu heroyu al bu heroyu al diye birşey yok Battlenette oynuyprum neredeyse butun oyunlar AR yani all random
Ve charlar arasındaki dengesizlik çok bariz bu yüzden soğudum dotadan...[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Hordish MannerDefence Officer
I kill two dwarves before i kill two dwarves
And then i kill two more..

Sosyal ağlarda paylaş

dota oyanyabilirim akşamları
baya sevdim çünkü warcraft 3 ün yakıştığı bi harita olmuş ehe (Tactical Strategy WC3 :P)

WarcraftTurk deyim, nikim harbinoob (Volfied in şifreyi kaybettim)[signature][hline]In Moon I trust
For Moon I live
The Moon I love
The Moon I pray...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...