Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizce.. 24/7 Experience kasmak mı? Eğlenmek mi?

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Adamına göre deyişir benim felsefem 24/7 exp kasıp o sırada zaten geyik muhabbetlerinden bi nevi eğlenip bi nevi baygınlık geçirip daha sonra ulaşılmaza ulaşıp oyunun zevkini çıkarmak.[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

Full kasarım dediysem 60 olana dek kasarım demedim ortama ayak uydurana kadar sonra bırakırım baktım biri yine dengeyi bozmuş yine kasarım öğle gider.[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

30+ lvl kasmanın contested territorylerde olduğunu düşünürsek 1. aydan sonra %200 zorlaşıyor düşman factionın devamlı seni reskille bağlamasından... Bizzat yaşadım ve biliyorum.. Uzun vadede oynayacaklar normal server seçsinler pvp değil.[signature][hline]Çirkin kadın yoktur, az votka vardır.
[/b]
Wow:Hordish Manner Hellnar - Orc Shaman
Dalamar şimdi tatilde!
Sosyal ağlarda paylaş

ya hadı tank mank olsa lvl 25 30 cıvarını anlasam.amacus 1 haftada lvl 60 kasılıyosa bırak 1 haftayı 2 haftada olsun ne bu herkes her carı kasar vede en kotusu ben wowuu bıtırdım der sınır olurum bu tarz oyunların ozellıgı bıtmemesı degılmı
haksızmıyım.
bılmeyen arkadaslar bazı farklı oyunları oynarken bu oyun nezaman bıtıyoo demelerı yokmu genemı aynı yerdesın bıkmadınmı demelerı sınır edıyoo.
cıdden lvl 60 olmak kolaymı. bana zor dıyın lutfen.
pkadar kolaysa bu mmorpg ozellı yok dmek oyunda uzulurum[signature][hline]Power of Turks
Sosyal ağlarda paylaş

said:
allf, 25 Ocak 2005 02:05 tarihinde demiş ki:
ya hadı tank mank olsa lvl 25 30 cıvarını anlasam.amacus 1 haftada lvl 60 kasılıyosa bırak 1 haftayı 2 haftada olsun ne bu herkes her carı kasar vede en kotusu ben wowuu bıtırdım der sınır olurum bu tarz oyunların ozellıgı bıtmemesı degılmı
haksızmıyım.
bılmeyen arkadaslar bazı farklı oyunları oynarken bu oyun nezaman bıtıyoo demelerı yokmu genemı aynı yerdesın bıkmadınmı demelerı sınır edıyoo.
cıdden lvl 60 olmak kolaymı. bana zor dıyın lutfen.
pkadar kolaysa bu mmorpg ozellı yok dmek oyunda uzulurum

Günde 10 saat civarı kasarak , 2 rogue , 1 warrior , 1 shaman , 1 priest ile 2 haftada 60 oluyor tüm part üyeleri :)
Warrior tanklık yapıyor , roguelar damage dealerlık , shaman winfury ve strenght totem ile rogue ve warriora dehşet damage sağlatıyor ve arada heal atıyor çok gerektiğinde , priest sadece heal atıyor.[signature][hline]Çirkin kadın yoktur, az votka vardır.
[/b]
Wow:Hordish Manner Hellnar - Orc Shaman
Dalamar şimdi tatilde!

[Bu mesaj _Dalamar_ tarafından 25 Ocak 2005 02:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

haydaa uzuldum wlla oyunun ılk -sı gozumde bunun hardı mardı yokmu barı ole oynasak:)
kac car war 6 mı neyse 6 dıyelım ben sımdı 6 haftalık mı oyun alıyom:( aynı carıı bıdamı kasayım uzun olsundıye yada her servde her carıı kasam
-------ben bu laflarınızdan lvl 60 sın az olduna kanaat getırdım benım gıbı dusunuyosunuzdur ınsallah------
umarım cumlelerımı ama burnu havada kendını bıse sanan olarak yorumlamayın daha tecrubesız sayılırım onlıne oyunlarda
ama haksızmıyım 1 haftada ful carmı olur alllah askına[signature][hline]Power of Turks
Sosyal ağlarda paylaş

iyide herekes lvl 60 olabilir..bence asıl oyun lvl 60 dan sora baslıyo..lvl 60 olunca pvp olayına girildiginden herkes en ii armor silah vs aramaya baslıyo bunları tam istedigimiz gibi bulmak lvl 60 olmaktan daha zor olacak sora pvp olayı baslıyo..karakterinize ısınmak her class a gore ayrı taktikler bi sure sora robotlasmak cs gibi adam oldurmek bunlar en az 3-4 ay gerektirir..ondan sorada ya yeni bi karakter denersiniz ya da raid mis daha ii itemlar zaman gecirirsiniz belki o gazla ben serverin en zengini olacam diyip para kasmakaya baslarsiniz..yapılacak sey cok oyunda lvl 60 olunca game over vs demiyo ole diyen oyunlar pvp sistemi olmayan oyunlar bence eq2 coh vs gibi..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...