Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kullandığınız UI?

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar kullandığınız UI nasıl? Hangileri var?

Mesela, bende:

Goldview: Küçük taşınabilir kutuda, paranız görünüyor.
FreeBag Slots: Küçük bir kutuda boş bag slot sayınız, ve çantalarınızın üzerinde doluluk oranınız.
Quest Minion: Cosmos UI'den.
Reagent Watch: Baglerinizde bulunan reagentları izlediğiniz bir pencere. Taşınıyor ve istenilen professionlara göre ayarlanıyor.
Saat: Cosmos UI'den.
SideBars: Cosmos UI'den.
Second Bar: Cosmos UI'den.
Koordinatlar: Bulunduğunu koordinatlar, taşınabilir. Çok da küçük.
Buff olayı: Cosmos UI'den.

Ve son olarak bütün barların taşınabilmesi, DragToolBar gibi bir scriptten.

[Bu mesaj Gangren tarafından 26 Ocak 2005 22:35 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

UI: User interface.

Bunları eklemek basit, istediklerinizi arayın bulun. Sonra, WoW klasörü içinde "Interface" adlı bir klasör oluşturun. (CT, Gypsy ve Cosmos UI kullananlarda zaten var) Sonrasında Interface klasörü içinde, "AddOns" diye bir klasör oluşturun, ve bulduğunuz UI addonları buraya ekleyin (kendi klasör isimleriyle)

Oyunu açın, karakter ekranında AddOns (sol alt köşe) bakın. Burada listelenmiş şekilde duruyor olacaklar. Sorunlu olan varsa kırmızı yazılır ve gerekli info bulunur yanında. Sorunsuz olanlar oyuna girdiğinizde çıkacak.

Ekran görüntüsünü koyacağım birazdan, ilk başta kabul gören bir web alanı bulmam lazım.[signature][hline]Fear Me..
Sosyal ağlarda paylaş

Cok guzel bi hunter interface i var, onu[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

Adam süper bi yazılım yapıpda altına key-logger tarzı bir şey koyarsa napıcaz?[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

Goldview - çok gereksiz geldi bana

FreeBag Slots - aynen bu da

Quest Minion - işe yarasa da ekranda fazla yer kaplıyor, gerek de duymuyorum

Reagent Watch: bu da gereksiz yer işgal ediyor bence, arada bir kontrol etmek yeterli

Saat: saati ben de istatistikler için kullanıyorum ama gizli durumda oluyor, bakmak istediğim zaman açıp bakıyorum, tekrar kapıyorum.

SideBars: Cosmos UI'den.
Second Bar: Cosmos UI'den. - barları ben de kullanıyorum ama kesinlikle kullanılmayan tuşlar gizli olacak şekilde

Koordinatlar: buna da hiç gerek duymadım

Buff olayı: bu güzel bi şey işte ;)

özetle ben hayatta oynayamam öyle her tarafta bar vs. sırf cosmos'un 5-6 addon'unu kullanıyorum yetiyor bana.[signature][hline]"Oğluuuum, esprinin şakası olmaz!" Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

bende Cosmos kullanıyorum memory den çok kullanıyor özellikle ironforge a gittiğim zaman rahat bir 15 20 saniye (belki daha fazla) olduğum yerde kalıyorum ekran donuyor kasılmadan

yada

kalabalık bir ortama giriyorum mesela pvp ; 10 saniye kadar ekran donuyor

5 yada 6 bar destekli başka bir ui bulursam onuda deniyeceğim hernekadar cosmos istediklerimi versede çok zorluyor sistemi[signature][hline] Where are you tonight?
Wild flower in starlit heaven
Still enchanted in flight
Obsessions lament to freedom.......

[Bu mesaj Daggerfall tarafından 27 Ocak 2005 10:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bana extra barlar olsun yeter ctmod yetmıyorduı bellı yerden sonra ona ekleme yapım bari bir yerden nerdeydı bu addonslar us forumlarındamı?
Edit:Allah belanı versin Telekom senin oraya bile giremiyorum.[signature][hline][b]WoW:Hordish Manner
Msn/Mail:[email protected]

[Bu mesaj Lind3r0th tarafından 27 Ocak 2005 12:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler burda epey mod var istediğiniz ekleyin bakın başka siteler varsa onlarıda ekleyin belki burda reserve çok değildir ben inceliyim.
Aha bu hoşuma gitti deli gibi bar dolu
http://img144.exs.cx/img144/2498/wowscrnshot0111050057242jt.jpg
www.curse-gaming.com/mod.php[signature][hline][b]WoW:Hordish Manner
Msn/Mail:[email protected]

[Bu mesaj Lind3r0th tarafından 27 Ocak 2005 12:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...