Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evden Kaçış Oyunları

elesso

Öne çıkan mesajlar

Konusu var mı göremedim... Bu aralar 1-2 taneye gittik baya bi sardı. Gerçi olayın modası geçmeye başladı bile ama var mı düzenli oyunlara giden falan... Keyif aldıklarınız paylaşın pls.

Ben en son Zamansız Mekanlar diye bi oyuna gittim çok başarılıydı. Dev gibi bi alana 10 oda falan yapmışlar deli gibi dekor kasmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

1 ay once falan görevin e gitmiştik kadıkoyde. Bayagı begenmistim ben. (Klima vantilator var her odada o yuzden ferah bayagı =))

Bugun de Tuzak diye bir oyuna gidicez.

Evden kacıs oyunu ama direk kadronun gazına baglı bir aktivite. Bizde mesela 2 kisi cok baymıstı tum gorev boyunca. ben ilk 10 dakkaya "bu ne yaa" diye gezinirken en son 3. kattan en assagı ucarak iniyodum "zaman kalmadı yetisemiycez kosuuaaaaan diye".
Sosyal ağlarda paylaş

gorev.in'e bende gitmiştim. sahipleri baya sempatik adamlar.

oyun çok hareketli değil ama ben keyif almıştım. baya bi ipucu alarak bitirdik biz hehe

tuzak'ın 2 oyunu var galiba? banka soygununa gitmiştim ben çok kaliteliydi. hatta en iyi oyunlardan biri olabilir piyasadaki. çok ayrı teknolojiler kullanmışlar....
Sosyal ağlarda paylaş

Banka soygunundan ucu ucuna cıktık. Cok iyiydi. İnanılmaz begendik.

Hemen 2 saat sonra aynı mekanın otelden cıkmalısı vardı ordan biraz hızlı cıktık. Isınınca heralde :P. O da bayagı iyiydi.

Bu hafta taksimde bilim kurgu temalı bir ev acıyormus tuzak. Ona da ilk fırsatta gidicez.
Sosyal ağlarda paylaş

Şunlar da baya başarılı oyunlar

Unlock - Tesla Temalı (baya başarılı sürekli laan laaaan laaağğn oluyorsun)
http://www.unlock.com.tr

MazeUp - Kaşıkçı elması temalı (burada da oyun linear gitmiyor o açıdan çok başarılı, farklı bir deneyim)
http://mazeup.com/oyunlar-ottoman

Quest İstanbul - bu da çok başarılı br oyun, şiddetle tavsiye ederim.
http://www.questistanbul.com/en/

Bunların haricinde panik house varmış, baya iyi yorumlar duyuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:

bu arada zamansız mekanları ilk sıraya koyun oyun olarak.
Buna gittik bugun. Mekanlar inanılmaz. Tasarım harika. Bir kac bulmaca super ama cok bulmacalı bir oyun degil. Bayagı interaktif odalar/mekanlar/esyalar. Tek eksigi 1.90+ ya da 120kilo+ iseniz bazı alanlar/gecisler dar. Ben iki kategoriye de uydugum icin cok yoruldum tadını cok cıkartamadım ama kesinlikle "normal" insanlar icin ilk tavsiye edecegim yer olur diger kacıs oyunlarından cooook farklıydı.

Galiba bir de ilk fırsatta senin maceran varmıs sanırım ona gidicem. Ben bulmaca insanıyım. Bulmaca cozmeliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

elesso said:

bu arada zamansız mekanları ilk sıraya koyun oyun olarak.
Buna gittik bugun. Mekanlar inanılmaz. Tasarım harika. Bir kac bulmaca super ama cok bulmacalı bir oyun degil. Bayagı interaktif odalar/mekanlar/esyalar. Tek eksigi 1.90+ ya da 120kilo+ iseniz bazı alanlar/gecisler dar. Ben iki kategoriye de uydugum icin cok yoruldum tadını cok cıkartamadım ama kesinlikle "normal" insanlar icin ilk tavsiye edecegim yer olur diger kacıs oyunlarından cooook farklıydı.

Galiba bir de ilk fırsatta senin maceran varmıs sanırım ona gidicem. Ben bulmaca insanıyım. Bulmaca cozmeliyim.

abi aynen daha çok oda oda koşturmaca temalı. bulmaca sayısı oda başına az ama totale bakarsan oda başı 1 bulmaca daha ekleseler oyun 2 saat sürer rahat :)

bitirebildiniz mi siz? biz son odada patladık, son odayı bi revize etseler iyi olur, bulmaca biraz yalandan.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...