Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

metal türlerinin suyunun çıkarılması.. (a.k.a. atmosferik ....ak metal örnekleri)

Jester

Öne çıkan mesajlar

onceki postumda soledigim gibi insanlar daima yeni bişey yapma ihtiyacı duyuyolar ve her yeni sey yeni bir isim veriolar ama gercekten farklı bi muzik yapanlar zaten farklı tutulur mesela korn mesela cure mesela aklıma baska gelmedi ama herneyse bunlara yeni isimler verilmesi gayet normal ama manga gibi ben bunun yaptıgı muzigi yapmak istiyorum diyip aynısını yapanlardan ayırmak için isim verilmesi gayet iyi bişi bence[signature][hline]aramaya inanalım inanmayanları inandıralım
Sosyal ağlarda paylaş

neo dark metal grupları arıodum ben parçalara ayrılması iyi olmuş ama az ve bildiğim gruplar çıktı neo dark metal de tatmin olmadım grup açısından :))
bunun başka müzik türleri için de olanı var mı?? War Classic ve dark newage de arıorm ciddi ciddi..[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Endoret, 22 Ocak 2005 20:15 tarihinde demiş ki:
yuh diyorum bu siteyi yapanlara artık. Rhapsody'e nasil holywood metal gibi saçma bir şey uyduruyorlar anlamadım. Adamlar bi kere italyan yani.

Rhapsody'e Holywood metal yapiolar diyen Rhapsody'nin ta kendisi site mite degil ehuhuehue

pure cheese[signature][hline]"Still every ghost must haunt in its own way"
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bu kadar tarz olması aslında benim hoşuma gidiyor...

O kadar geniş potansiyele sahip bir müzik akımıki her grup birbirinden farklı oluyor. Aslında tarz sadece Söz, Melodiler ve vocale bakıyor ama bu 3 kriterde kendi aralarında o kadar farklı şekilde olabiliyorki buda doğal olarak çok farklı bir sürü alt müzik türü ortaya çıkarıyor.. Bunları daha kolay tanımlamak için bu kadar fazla tarz ismi olması bence yerinde ve dinlemeyi daha kolay hale getiriyor..

Ayrıca sevdiğiniz tarz grupların alternatiflerini araştırırkende işinize yarıyor..

Örn : Death sever bi arkadaşsınız fakat death tarzında o kadar birbirinden farklı grup varki Amon Amarth ve Dark Tranquility i aynı kefeye koyamıyosunuz. Dark Tranquility benzeri grup aramak istediğinizde death diince çok farklı gruplar çıkıyo ama melodic death olunca karşınıza çıkıcak örnekler azalıyo..[signature][hline]Offering the tokens, the reliced idols to the heirs of the newly raped ground inferior even to the transparent winds lesser in motion and sound.
Sosyal ağlarda paylaş

death-melodeath ayrımına biz de birşey demiyoruz...

Gothic, Gothic Rock, Gothic Metal, Gothic Power Metal diye aynı türden 4 tane olmasına laf söylüyoruz[signature][hline]thanatos, 19 Ocak 2005 00:30 sularında msnden demiş ki:
yok ben karsiyim cyborg sexdi askti
cyborg ne lan cyber
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh penth'i analım burdan love metal ile gay metal de var bu kategorinin icinde.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Demise, 25 Ocak 2005 18:34 tarihinde demiş ki:
Şimdide yeni bişi duydum ben..Punk Core ve Metal Core puahah allam ya..Long Live Heavy(genel olarak :D) Metal!!!!

punkcore sallamaymış da metalcore tee motörhead zamanından beri var.[signature][hline]thanatos, 19 Ocak 2005 00:30 sularında msnden demiş ki:
cyborg ne lan cyber
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 25 Ocak 2005 12:28 tarihinde demiş ki:
death-melodeath ayrımına biz de birşey demiyoruz...

Gothic, Gothic Rock, Gothic Metal, Gothic Power Metal diye aynı türden 4 tane olmasına laf söylüyoruz

ii de o sölediin türlerin hepsi birbirinden farklı.. Aynı sıfatı veremessin Bi moonspell le bi The 69 eyes a[signature][hline]Offering the tokens, the reliced idols to the heirs of the newly raped ground inferior even to the transparent winds lesser in motion and sound.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saendul, 25 Ocak 2005 12:34 tarihinde demiş ki:
Eheh penth'i analım burdan love metal ile gay metal de var bu kategorinin icinde.

hay ulen =)
Love metal diye bisey yok, gay metal onlar =)[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

e her grup birbirinden farklıdır zaten...
Herhalde çıkıp biz farklı bi müzik yapıyoruz dicekler.
şöle bi olay olabilirmi.?

"Api piz varya Death in hastasıyız aynısının tıpkısını çalcaz onlar napıyosa onu yapcaz hatta sırf onun için vokalistimiz beyin tümörü çıksın die kafasını 20 gündür duvara vuruyo vokali biraz bozuldu ama azimli çocuk.."[signature][hline]Offering the tokens, the reliced idols to the heirs of the newly raped ground inferior even to the transparent winds lesser in motion and sound.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Einherjer, 26 Ocak 2005 16:32 tarihinde demiş ki:
ii de o sölediin türlerin hepsi birbirinden farklı.. Aynı sıfatı veremessin Bi moonspell le bi The 69 eyes a

moonspell ne zaman gothic oldu be..[signature][hline]thanatos, 19 Ocak 2005 00:30 sularında msnden demiş ki:
cyborg ne lan cyber
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

Einherjer gulmekten yarıldım ama katılmıyorum bunu tamam kimse kabul etme ama tamamen aynı muzigi yapan ozenti gruplar yokmu??? sorarım sana

(bkz: http://forum.paticik.com/view.php?id=47632)[signature][hline]aramaya inanmıyorum
post kasıyorum
kufrediyorum
kavga ediyorum
:hrr: nihahahaha yasasın kotuluk :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...