Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi film&En kötü film...

Brad

Öne çıkan mesajlar

Şimdi aklıma gelenler
Olimpo Garajı
Baba1&2
Paramparça
Karanlıkta Dans
Esaretin Bedeli
Ucuz Roman
Birlikte
Guguk Kuşu
Amelie
Şarküteri
12 Maymun
Taxi Driver
Otomatik Portakal
Fight Club
Los angeles sırları
Piyanist
Memento
Se7en
American History X
Şampiyonların kahvaltısı
........ sürer gider işte.

En kötüsünü bilemicem de yarısında çıktığım tek film de bugüne kadar Aşık şekspir di.[hline]Ben akıllıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi: terminator 2
en kötü: there's something about mary (ismini hatırladığıma şaşamadım, arasında çıkmak istediğim tek filmdir)

sorunun absürdlüğüne felsefi bir yaklaşımda bulunacaktım ama zaten açılalı aylar olmuş..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

En kötü film Resident Evil : bol parayla yapılmış Mila Javovic gibi bir hatun kullanılmış bomboş ve teknik hata kaynayan film (sinemade gittim ilk önce, 2. seyredişim VCDde idi, ilk CDde en azn 10 -abartmıyorum- mikrofon veya kamera objektifinin etrafındaki ışığı kısan kapaklar falan gözüküyodu rezalet :-) )[hline]A Ferrari is a dream, two Ferrari's are paradise while three Ferrari's are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi oncelikle bir arkadaş butun vietnam filmleri için kotu demiş ama sanırım " Müfreze " yi atlıyor... benim şimdiye kadar izlediğim en iyi ve gerçekçi savaş filmlerinden biriydi ki zaten 86 da oscarı aldı... bunun dışında dude where is my car american pie tarzı bir film oluop çok da gusl ve tam hedefini bulan eğlendiren bir filmdi...
iyi film olarak ise a perfect world gosterilebilir... ve de interview with the vampire... ne kadar biraz fantastik olmuş olsa da...[hline]Anarchy owns
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...