Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Free Trial?

Sensible

Öne çıkan mesajlar

Daoc'da olduğu gibi WoW'un da 1 haftalık trial'ı falan varmı acaba? Önceki açılmış konulara baktım ama biraz farklı birşeyden bahsediyordu ve cevap yoktu. Catacombs veya wow arasında karar vermem gerekiyor,o yüzden free trial oynamak istiyorum :)[signature][hline]Zegard 50 Animist/Hibernia - Lancelot
Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

Şuanda free trial niyetine oynanabilecek bir yöntem yok. Yakında EU open beta açılacak ama herkes alınmayacak yine: Erken başvuranlar alınacak.

Büyük ihtimalle oyunlar çıktığında da free trial olmaz. Blizzard'ın böyle birşeye ihtiyacı yok şuanda. Ancak ileride, gündemden düştüğünde olur..[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i:topluignebasi | WoW : Hordish Manner Forum[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

wow un pvp de çok eksiği var bence, bunun hakkında yazılacak çok şey var ama şunları kısaca söyleyebilirim, wow da ölmek size zamandan başka bişey kaybettirmiyor, birini öldürmek hiçbirşey kazandırmıyor, item ların max durability leri hiç düşmüyor, ölünce itemlarınız zaten drop olmuyor.

dikkat ederseniz belirli bir lvl e gelmiş user lar artık pvp yapmıyorlar, lvl 40 dan sonra booty bay de horde larla arkadaş gibi dolaşıyorduk, kimse birbirine saldırmıordu nerdeyse, kazanç/kayıp olayı yok o yüzden de bi yerden sonra zevki yok....
Sosyal ağlarda paylaş

ahhaha ulubeg ahahah aksam aksam güldürdün neyse oynadıkca öğrenirsiniz pvp yeteri kadar iyi bu atara booty bay olayı farklı orda dalmak biraz lvl ister hehe birde belli lvl den sonra nasıl pvp yapmıyorsunuz ne yapıyorsunuz? lvl 40 da onyxia kesmeye mı gidiyorsunuz abi nasıl msg atıyorsunuz anlamıyorum oyunda pvp 20 + sonra başlar 35+ den sonra daha da yoğunlaşır quest yaptıgın heryerde pvp mevcut sen istesende istemesende pvp giriyorsun wow da şuan pvp yönünden tek eksik statsların tutulmaması ben kaç adam kestiğimi bilmek isterım yada kac kere öldüğümü felan filan bana öldürdüğüm adamın itemı lazım değil ben daha iyisini bulurum sadece pvp de stats tutulması lazım onuda blizzard birşeyler yapar artık[signature][hline][b]WoW:Hordish Manner
Msn/Mail:[email protected]

[Bu mesaj Lind3r0th tarafından 26 Ocak 2005 19:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

uo oynamadıysan bunları söylersin tabii, wow da pvp nin istendiği kadar iyi olduğunu kimse idda edemez, ayrıca yeterince oynadım, us de lvl 25 hunter ım kore de de lvl 45 mage im vardı, pvp yi iyi bilirim ama yeterli bulmuyorum, ne yönünü bulmuyorum: pvp nin kazancı yok, insana hiçbişey getirmiyor, pvp yapıp bişiler kazanamıyorsun, kill count şu an için aktif olmadığından mmorpg gibi gain olayının önemli olduğu bir oyunda pvp = hiçbişey (zevk ve kişisel tatmin hariç)

wow daki pvp tabiiki iyi, şunları seviyorum: çapraz üstünlükler var, raid ler nispeten zevkli, teke tek pvp yapmak bayabiliyorken 4-5 kişinin birbirine dalması farklı bir zevk tabii.

en son şunu örnek verebilirim, uo da yeterince iyiysen tamer char ile kasacağın paradan daha fazlasını pvp yaparak toplayabilirsin, anlayan anladı...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya banane öldürdüğüm adamın parasından,iteminden ben zaten istemesemde para kazanıyorum oyunda blizzard böle birşey yapacagını sanmıyorum şuan yada ilerki bir zaman diliminde çünkü gereksiz sız oyunu hala uo da böleydi şöleydi die karşılaştırıyorsunuz uo ıle wow arasında alaka yok online oynanabilirlik harici ben şuana kadar bu sistemden yakınan görmedim ha dediğim gibi pvp olayına stats ekleyebilirler önceden honor kill olayı vardı onuda kaldırdılar ona benzer bir sistem getirmeleri lazım yaptıgın kill kadar ödül filan kazanıcaksın filan güzel olur ama ben karşımdakı adamı öldürüp onun gold yada itemini istemem bana öldürdükten sonraki haz yeter[signature][hline][b]WoW:Hordish Manner
Sosyal ağlarda paylaş

işte öle birşeyler eklenebilir öldürdüğün adamdan belli bir oranda exp alıcaksın ondan da exp gidecek ama bu herkeste olmıcak tabi örneğin oyunda gri yeşil kırmızı olayı var lvl lerde dikkat ettınızmı bılmem kırmızı lvl ler fazla exp vericek yoksa lvl 60 adam paso 35 keser exp alır yani onunda bir limiti olucak filan[signature][hline][b]WoW:Hordish Manner
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman para ve item alıcak da cok şey var kısaca pvp de şuan için birşey gerekmiyor ama şöle 5-6 ay sonra birşeyler eklerler insanlar o zamana bayar ama şuan için kimse pvp de "lan neden kestiğim adamdan birşey düşmüyor" demiyor ha ama pvp olayına kesin birşey eklemeleri lazım bir ödül sistemi flan kelle sayını filan tutucak ona göre blizzard ödül vericek gibi tam bilemiyorum ama yapılır elbet birşey[signature][hline][b]WoW:Hordish Manner
Sosyal ağlarda paylaş

Kelle başına ödül olmayacak ama Battlegrounds'ta "Last Man Standing" zannedersem, elite mount ve elite armor alıyor.

Battlegrounds 1 haberini okuduysanız, oradaki kırmızı armorlu, acaip mountlu karakteri görmüşsünüzdür.
O mount ve o armor, Battlegrounds'un en iyisine veriliyor.[signature][hline]Fear Me..
Sosyal ağlarda paylaş

blizzard oyunu geyik için yapıyor, zaten kendileri de diyorlar bunu, bu bir oyun fazla ciddiye almayın diye, o yüzden blizzard her zaman oyunculara hiç yüklenmemişir, yani bir yanlışında bir çok şeyini kaybedeceğin bir duruma sokmamıştır oyuncuları, bu kimileri tarafından seviliyor kimileri tarafından sevilmiyor ama şu bir gerçek ki blizzard bu işin pop kültürünü yayıp bir çok kişiyi kendi tarafına çekmiştir, belki hardcore oyuncular bunu sevmiyor olabilirler ama oyunu gün içinde 1-2 saat oynayıp o anın tadını çıkarmak isteyen çok kişi var, blizzard işte bu kişilere seslendi her zaman.

kısacası pvp de yapacakları tek şey diablo da olduğu gibi kulak gibi "hatıra" katagorisine giren, işe yaramayan bir item düşebilir player dan, ayrıca şu honorable dishonorable kill olayını hayata geçireceklerinede eminim, ama bundan fazlasını beklemek yanlış olur.
Sosyal ağlarda paylaş

ulubeg diğer oyunlari "yillarca" oynamış biri olarak aslında çok da yanlış şeyler söylememiş.Yıllarca derken kastettiğim bir oyunun release ile bir kaç yıl sonrasi arasında dağlar kadar fark olduğu.Daoc'u örnek vermek gerekirse release'te ne darkness falls vardi(exp.pack leri fln hiç saymıyorum)ne de pvp de reward vardi.Daha çıkali 3-4 ay olan bir oyunda bu tür şeylerin eksik olmasini belirtmek yanlış.Bunlar zamanla olucak şeyler.Aslında bir taktik olarak düşünülebilir,sonuçta mmorpg'ler insanlarin 1-2 oynamasi için değil uzun zaman oynamasi için tasarlanıyor.Oyuncuyu hep oyunda tutabilmek için zaman içerisinde çok çeşitli yenilikler mutlaka olacaktir.Eminim blizzard yapımcılarinin aklında şimdiden neler vardir.Ben sadece biraz sabır diyorum hepsi zamanla olur reward da olur housing de olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Wallaha hardcore gamer lıktan ne anlıyosunuz ve wow u ne kadar oynadınız/okudunuz bilemiyorum ama...

Misal olarak verilen d2 hala blizz in ittirip kaktırmasıyla 10binlere/100binlere hitap ediyo .

Şu an hala full time 7/24 diablo oynayan bi çok insan tanıyorum.
Eğer "Hardcore gaming" bu 7/24 ise ki bence asla değil Blizzard demekki "Hardcore Gamer" lara da hitap ediyomuş...

Battlegrounds ve kesilen düşmandan ne düşeceği ; battlegrounds hakkında herşey ve Honorable kill olayının gerçekleşip gerçekleşmeyeceği içinde ;

http://www.worldofwarcraft.com/pvp/battlegrounds-part2.html

Yazı uzun ama merak edipte okuyup anlayamayanlar için çevirebilirim...[signature][hline]Oyun : Vakit geçirmeye yarayan, belli kuralları olan eğlence.
Sosyal ağlarda paylaş

ileride bir patch ile veya bir ek paket ile böyle pvp yapıpta ölenlerin itemlerinin drop olduğu bölgeler olabilir.Ama şu anki hali iyi bence.O kadar item geliştirip hepsini bir seferde kaybettiğinde oyundan soğunulabilir.
Düşmanını öldürdüğünde item kaybı olmasada büyük ölçüde zaman kaybı yaşayacak,güçlü olduğunu hissedeceksin.Pvp zaten böyle olmalı,lagdan veya başka etmenlerden ölüpte oyunda kaybetmeye devamlı mahkum olmazsın.[signature][hline]shinsetsu desu..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...