Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magic te En Sevdiginiz Card

Masticore

Öne çıkan mesajlar

aslında geyik kartlar silinse, farklı bir topicte konuşulsa çok daha iyi olur..

5th Age - Tempest - Stronghold - Exodus - Urza's Saga - Urza's Legacy'e kadar oynadım..
Ordaki beğendiğim, en sevdiğim kartlar:

1: Damage Kartları:

2: Endless Wurm:
Deckimize ucuz enchantmantları doldururuz, ekstra mana için Llanowar Elves koyarız, Wurm'u güçlendirmek için de Might Of Oaks. Rakibi patada kütede döveriz, üstelik trample da var.

3: Titania's Chosen:
Yeşil Decklere karşı saldırcağımız zaman mutlaka elimizde olması gereken Bir kart. Chosen'ı korursak, bir de üstüne Rancor eklersek, rakibimizi tarumar edebiliriz.

4: Lord Of The Pit
sınıfımızda en çok sevdiğimiz kart buydu, hastasıydık.

Özel: Lhurgoyf
Bu da güzel bir karttır, diğer resmini koyayım dedim

Bir sürü güzel kart var da.. Aklımda kalan bu 4'ü olmuştur..

Düşünüyorum da.. 5th edition ne güzeldi, fantastik ortam felan. RPG'ye başlamama (aslında ilgim vardı da tamamen başlamama) neden oldu o 5th edition.
Urza's Legacy ile teknolojinin cıvığı çıktı magicte..[signature][hline]Nickim Bonkraşır diye okunduğundan, Bone, Bon, Bonecrusher, Bonkraşır diyin ama nolur Bonec demeyin.
Eğer zor geliyorsa QAOSbringer da diyebilirsiniz, bir ara secondary nickim idi..

Sosyal ağlarda paylaş

dauthi horror , dauthi slayer , duress , survival of the fittest , mogg fanatic , kindle , shock , counter spell , propaganda , thieving magpie , great whale , rancor , wild dogs , llownar elves

bunlar ve aklıma gelmeyen bazı kartlar favorilerimdir

mavi ve siyah destelere bayılırım bir de yeşil stompy deckim vardı eskiden o da iyiydi 2 sene oldu bırakalı oyunu coşmuş yine kartlar :))[signature][hline]Benim Şirin Ezik Sitem
maykıl ceksını çok severim ama aslında metalciyim
Boojack, 19 Ağustos 2004 01:01 tarihinde demiş ki:
Yavşak dicem kızacaksın =)
Sosyal ağlarda paylaş

teorik olarak 3. turnde endless wurmu çıkartırsın,
bir sonraki turn summoning sicknessi geçer, bir de üstüne might of oaks eklersin,
4. turnde 16/16 ve trample'ı olan bir yaratık elde edersin.
bir sonraki turn de might of oaks çekmesen bile 9/9 trample ile rakibi tarumar edersin,
5 turnde oyun biter..

pratik olarak bu kadar kolay değil tabii ki..

bir nevi starcraftta ilk birkaç dakika içinde hydralisk rush yapmak gibi birşey oluyor :-P ;)

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 26 Ağustos 2004 23:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi resim koymaya kasamıycam sorry

lifeline (artifact) (oyundan kaldırıldı galiba): when one of your creatures goes into graveyard and another creature is in play, return that creature to play at the end of turn. remove lifeline from game if there are no creatures available.

mishra's helix (artifact): kendinden X tane mana taple, sora karşıdakinden istediin X tane manayı taple
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...