Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magic te En Sevdiginiz Card

Masticore

Öne çıkan mesajlar

ehehehe işte yeşil destelerin korkulu rüyası elimde 2 adet mevcut yeşile illaki ölüm.

bunu cast ettikten sonra rakibinize bakmanız neşenizi yerine getiriyor.

Birazda yeşillere çalışalım mana costuna göre ve özelliklerine göre çok dikkat çekmesede en yararlı kart özellikle yeşil vs mavi karşılaşmalarında yıkıyor geçior affetmiyor.
[signature][hline]Like Chef Says.
O yeah...

Sosyal ağlarda paylaş

Black destelerin korkulu rüyası. Zaten Black destelerde disenchant bulmak çok zor.

Buda en sevdiğim karttır. Unblockable yapıp düşman dağıtmaca oynanılır.

[signature][hline] Aşk ve pilav böceği
"To empty your mind is to fill your grave."

Llama, 13 Ağustos 2004 01:34 tarihinde demiş ki:
ben delıklerıme onem verıyorum

[Bu mesaj zlorwf tarafından 23 Ağustos 2004 17:19 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Bunun bir özelligi yokki Maviye karşı 2 card farklı kulvarlarda. diyelim counterlayamadin oyna girdi repulse , aether burst gibi buyulerle eline geri yollarim sonrada counter cakarim

Ama eyer blastoderm oyna girerse onu bitek washout gibi return all permanent büyülerle durdurabilirsin. Onun dısında sadece creature block Birds of paradise ve elf sayesinde 3turnda acilan 5/5 bir creature i mavide hangi creature la blokliycaksinki.[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Wicked Nefhir Darv'el
Sosyal ağlarda paylaş

phage of untouchable kasnak kart. dark rituallar gelicek de hede de hödö... zor iş.

morphling hakkaten şahane karttır tunca da bilir :)

siyahların çok sevdiim creatureları hypnotic spectre ve royal assassin.[signature][hline]unity100, 18 Temmuz 2004 22:05 tarihinde demiş ki:
bababababababa ba. ahelogg ahelog hele hele helelehlelelee.
Sosyal ağlarda paylaş

koyamaden edemedim ozur dilerim ama bu kadar geyik bi kart olabilirmi?

Bu kartin hikayeside var 96 da sanirim finalde adam bu karti oynamdan once makas isityor ve karti masanın ustune serpiyor ve kazaniyor. Tabi karsisindaki deck check isteyince sampiyon olarak elenmeside ayri bi olay :)[signature][hline]Cuce iste bildigin cuce
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...